Pojištění na zimní sporty

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

Spočítat ceny
cestovní pojištění hory, zima

Všichni milovníci zimních sportů a aktivit spojených se sněhem a ledem každý rok netrpělivě vyčkávají na první příležitost, kdy budou moci nasadit čepici, obléct si kombinézu a vyrazit na hory. Někteří zůstávají věrní Česku, jiní vyrážejí za sněhem do zahraničí. V takovém případě se vám určitě bude hodit cestovní pojištění!

Cestovní pojištění na zimní sporty je nezbytné!

Každý sport s sebou nese určité riziko, ale u těch zimních to platí minimálně dvojnásob! Nevytrénované nohy nás mohou zranit na bruslích i na lyžích, nárazy do stromu při sjezdu mohou vést k vážným zraněním a všudypřítomný led a námraza způsobí nehodu v okamžiku. Bez kvalitního cestovního pojištění byste museli veškeré výdaje na ošetření v zahraničí platit sami, a to opravdu nechcete – i ty nejbanálnější zákroky totiž mohou vyjít i na stovky tisíc korun! Cestovní pojištění kryje výdaje v řádu stovek tisíc korun a přitom stojí doslova jen pár korun na den!

Připojištění pro rizikové a extrémní sporty

Pojišťovny kromě klasického cestovního pojištění, které kryje běžné zimní sporty, nabízí také připojištění v případě, že provozujete nějaký rizikový či extrémní sport. Přestože se v jednotlivých případech mohou pohledy pojišťoven lišit, rozhodně se předem informujte. Mezi rizikový sport totiž patří například hokej! Pokud se tedy chystáte tento oblíbený sport v zimě hrát, počítejte s připojištěním, které bude asi dvojnásobné oproti běžnému pojištění zimních sportů.

U extrémních sportů, jako je akrobatické lyžování nebo ledovcová turistika je cena dokonce až o 200 % vyšší!

Sjíždíte kopce na skútru nebo vás baví skikros? Pak počítejte s tím, že vás pojišťovna nebude chtít pojistit. Většina pojišťoven totiž tyto sporty bere jako hazard se životem.

Spočítat cestovní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.