Online cestovní pojištění potápění

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

cestovní pojištění

Když plánujete cestu za poznáním nebo odpočinkem, velmi často stačí běžná cestovní pojistka. Pokud plánujete realizovat sportovní aktivitu rizikovějšího charakteru, je třeba tomu výběr pojistky přizpůsobit.

Příkladem je cestovní pojištění potápění. To se může týkat jak situace, kdy se plánujete potápět jenom rekreačně, tak se může týkat třeba také situace, kdy se rozhodnete pro hlubinné ponory. Obojí umí pojistka zohlednit.

Jak si správné cestovní pojištění potápění sjednat?

Dnes je možné vše realizovat jednoduše online. Zde si vyberete jak pojišťovnu, tak i termín pobytu v zahraničí, stejně jako cílovou zemi. Aby bylo cestovní pojištění potápění sjednáno plnohodnotně, je třeba také zaškrtnout sporty adrenalinové, nebo rizikové. Záleží na konkrétním typu ponorů. Samotnou cenu to nijak výrazně nenavýší a vy tak máte jistotu, že máte ochranu i pod vodou.

Pojistka nabídne i další možnosti

Základní cestovní pojištění potápění nabídne pojištění léčebných výloh. Ty se vztahují i na nutné ošetření spojené s potápěním. Společně nezapomínejme ani na to, že sjednat můžete třeba i pojistku odpovědnosti, vaší potápěčské výbavy, nebo klasických zavazadel. I to je dnes možné a jednoduché. Vše lze zváznout online, včetně navolení konkrétních pojistných limitů.