840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Cestovní pojištění AXA z pohodlí domova

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu
  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty
  • Můžete sjednat i v den odjezdu
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
cestovní pojištění
8 Zákazníků zde nyní srovnává
Spočítat
ceny
AXA Assistance Allianz Pojišťovna AIG ČSOB UNIQA Wüstenrot ERV pojišťovna Slavia pojišťovna Union pojišťovna Ergo pojišťovna Pojišťovna VZP

Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-11-23
 

Pokud bychom vytvářeli seznam velkých a stabilních pojišťoven, AXA bude rozhodně patřit mezi ně. A to i přesto, že na náš trh vstoupila až v roce 2008. Od té doby ale neustále rozvíjela portfolium svých produktů, a to s ohledem na požadavky klientů, ale i s ohledem na celkový vývoj trhu. A jelikož dnes mnoho lidí podlehlo návštěvám cizích zemí, je jasné, že cestovní pojištění AXA je jedním z produktů, o které je největší zájem – hlavně v létě.

Vyrazte skutečně kamkoliv

Nezáleží na tom, do jaké země míříte, nebo jak se zde zdržíte dlouho. V tomto případě je totiž třeba říci, že cestovní pojištění AXA uspokojí každého z nás. A to nejenom charakteristikou s ohledem na typ cesty, nebo délkou pojištění. Potěší i rozsahem služeb, kdy lze kromě léčebných výloh připojistit i zavazadla, nebo třeba vaši odpovědnost. Obojí vyjde na pár korun, a přitom může ušetřit desítky, ale i stovky tisíc korun.

Uzavření je jednoduché a rychlé

Ať už odjíždíte kdykoliv, vždy stačí jediné, a to uzavřít cestovní pojištění AXA online. Stačí k tomu údaje o pojištěncích, a poté už si sami vyberete balíček, který bude vašim potřebám maximálně vyhovovat. Následně stačí jenom několik kliků, vytištění informačních kartiček, a uzavření pojistky je u konce.

 

 
4.91 na základě 1180 hodnocení. 5
Cestovní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Hodnoťte i Vy, stači kliknout na hvezdičky níže a zadat číslo smlouvy

Radka M. hodnotí:
100%

"Už několikrát se mi stalo, že jsem se před odjezdem do zahraničí zapomněla pojistit. Naštěstí už mám v mobilu vaši aplikaci na cestovní pojištění, takže to teď pro mě a mojí rodinu nebude nikdy problém. Díky za váš rychlý přístup a skvělé jednání na úrovni. Rozhodně doporučím."

Petra P. hodnotí:
100%

"Už se nemusím stresovat, že jsem si před dovolenou nestihla sjednat cestovní pojištění. Přes tento web je to za chvíli sjednané"

Mluví se o nás a charita

Naše garance

Desítky tisíc zákazníků,
kteří u nás ušetřili

Jednoduché a online
srovnání za 1 min

Zaplatit můžete
také ihned online

Bez papírování,
bez obíhání pojišťoven

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší cestovní pojištění
za 2 minuty online
8 Zákazníků zde nyní srovnává

První a jediná aplikace
na sjednání cestovního
pojištění v ČR
na všechny platformy
mobilních zařízení

Srovnávejte a sjednávejte
cestovní pojištění ve Vašem mobilu

Rychlá, jednoduchá mobilní aplikace pro Android, Apple i Windows mobily a tablety na srovnání a sjednání cestovního pojištění od 11 pojišťoven.