Cestovní pojištění AXA

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

cestovní pojištění

Pokud bychom vytvářeli seznam velkých a stabilních pojišťoven, AXA bude rozhodně patřit mezi ně. A to i přesto, že na náš trh vstoupila až v roce 2008. Od té doby ale neustále rozvíjela portfolium svých produktů, a to s ohledem na požadavky klientů, ale i s ohledem na celkový vývoj trhu. A jelikož dnes mnoho lidí podlehlo návštěvám cizích zemí, je jasné, že cestovní pojištění AXA je jedním z produktů, o které je největší zájem – hlavně v létě.

Uzavření je jednoduché a rychlé

Ať už odjíždíte kdykoliv, vždy stačí jediné, a to uzavřít cestovní pojištění AXA online. Stačí k tomu údaje o pojištěncích, a poté už si sami vyberete balíček, který bude vašim potřebám maximálně vyhovovat. Následně stačí jenom několik kliků, vytištění informačních kartiček, a uzavření pojistky je u konce.

Vyrazte skutečně kamkoliv

Nezáleží na tom, do jaké země míříte, nebo jak se zde zdržíte dlouho. V tomto případě je totiž třeba říci, že cestovní pojištění AXA uspokojí každého z nás. A to nejenom charakteristikou s ohledem na typ cesty, nebo délkou pojištění. Potěší i rozsahem služeb, kdy lze kromě léčebných výloh připojistit i zavazadla, nebo třeba vaši odpovědnost. Obojí vyjde na pár korun, a přitom může ušetřit desítky, ale i stovky tisíc korun.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.