Povinné ručení Allianz

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení
allianz logo

Pojišťovna Allianz je aktuálně považována za jednu z trojice největších na českém trhu. Na něm působí již od roku 1992, kdy byla oficiálně založena. Od té doby se od několika základních produktů dostala k poměrně široké nabídce, která může pokrývat řadu různých rizik, které mohou nastat. A jedním ze stěžejních je i povinné ručení Allianz, určené všem majitelům nebo provozovatelům jakéhokoliv motorového vozidla.

Splňte svou zákonnou povinnost

Uzavření právě této pojistky je dokonce dáno zákonem, což směřuje k tomu, že se bez něho žádný motorista neobejde. A právě povinné ručení Allianz může nabídnout širokou škálu variant, které může právě vaše pojistka obsahovat. Lze se tak spokojit pouze se základní nabídkou zahrnující běžnou ochranu související s proplacením škod, nebo lze jít cestou i různého dalšího připojištění a asistenčních služeb.

Z pohodlí vašeho domova

Velkou výhodou je určitě to, že si můžete povinné ručení Allianz vybrat z pohodlí vašeho domova, a to bez nutnosti kamkoliv chodit. Snadno si tak porovnáte různé možnosti a vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Tu do pár vteřin uzavřete a již můžete bezpečně vyrazit na tuzemské silnice – pojišťovna vás během každé jízdy dokonale ochrání.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).