Cestovní pojištění – srovnání cen

Pojišťovna Allianz je aktuálně považována za jednu z trojice největších na českém trhu. Na něm působí již od roku 1992, kdy byla oficiálně založena. Od té doby se od několika základních produktů dostala k poměrně široké nabídce, která může pokrývat řadu různých rizik, které mohou nastat. A jedním ze stěžejních je i povinné ručení Allianz, určené všem majitelům nebo provozovatelům jakéhokoliv motorového vozidla.

Splňte svou zákonnou povinnost

Uzavření právě této pojistky je dokonce dáno zákonem, což směřuje k tomu, že se bez něho žádný motorista neobejde. A právě povinné ručení Allianz může nabídnout širokou škálu variant, které může právě vaše pojistka obsahovat. Lze se tak spokojit pouze se základní nabídkou zahrnující běžnou ochranu související s proplacením škod, nebo lze jít cestou i různého dalšího připojištění a asistenčních služeb.

Z pohodlí vašeho domova

Velkou výhodou je určitě to, že si můžete povinné ručení Allianz vybrat z pohodlí vašeho domova, a to bez nutnosti kamkoliv chodit. Snadno si tak porovnáte různé možnosti a vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Tu do pár vteřin uzavřete a již můžete bezpečně vyrazit na tuzemské silnice – pojišťovna vás během každé jízdy dokonale ochrání.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 102