Povinné ručení Generali

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení
generali logo

Pojišťovna Generali byla od svého vstupu na trh v roce 1995 známá hlavně svým komplexním přístupem a širokou nabídnou pojistných produktů. Stabilní zázemí v podobě mnoha poboček a zaměstnanců tak znamenalo ihned velký úspěch. A to i díky stabilitě, která byla zabezpečena zahraniční mateřskou firmou. A tak povinné ručení Generali, cestovní pojistka pro turisty a mnoho dalších patřily k oblíbeným možnostem ochrany.

Škody způsobené nehodou nechte na pojišťovně

Už samotný základ, který povinné ručení Generali nabídne, se vztahuje právě na proplacení škod, které způsobíte svou nehodou. Kromě toho ale můžete využít mi další varianty, jaké pojistka nabízí a jaké tak využijete především vy. Kromě vyšších limitů jsou to různá připojištění a asistenční služby, které pomohou ve všech neočekávaných situacích, jako je defekt či porucha, nebo nutnost odtahu.

Pojistku sjednejte online – za pár minut

A jaká je další výhoda? Rozhodně cena, a to ve spojení s online sjednáním. To vám umožní nejenom z pohodlí domova porovnat jednotlivé možnosti, ale i to, že povinné ručení Generali vyjde na minimum. A to ať už jdete skutečně přímo po jeho ceně, nebo hledáte ideální poměr ochrany a rozsahu plnění v porovnání s požadovanou částkou. A máte-li vybráno, stačí potvrdit smlouvu, vytisknout zelenou kartu a vyrazit kamkoliv do světa.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.