Povinné ručení HVP

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení
hvp logo

Jedna z pojišťoven, která se může pyšnit hlavně dlouhou tradicí. Taková je HVP, tedy Hasičská vzájemná pojišťovna. Ta dostala licenci k podnikání v naší zemi již v roce 1992, a od té doby tak poskytuje služby spojené s minimalizací rizik a ochranou v rámci mnoha pojistných událostí. Mezi jeden z produktů dnes patří i povinné ručení HVP, určené pro všechny motoristy, kteří chtějí splnit svou zákonnou povinnost.

Pojistka by vám měla vyhovovat

Vybrat tu správnou pojistku určitě nemusí být nijak složité, a to pokud víte, na co se zaměřit. V tomto směru vám povinné ručení HVP může nabídnout varianty spojené třeba s vysokým pojistným krytím, ale i varianty doplněné o různá připojištění. Díky nim tak pojistka nejenom zaplatí vámi způsobené škody, ale také vám může povinné ručení Hasičská vzájemná pojišťovna pomoci v mnoha nestandardních situacích, které vás na cestě potkají.

Jednoduše a online

Při sjednávání samozřejmě zapomeňte na pobočku, jelikož lepší cestou je sjednání online. Povinné ručení HVP si tak vyberete v klidu vašeho domova, podle vašich požadavků. Poté už stačí pár kliků, vytištění zelené karty a vše je hotovo. A jaké výhody získáte? Ušetříte nejenom čas, ale samozřejmě také peníze, jelikož povinné ručení Hasičská vzájemná pojišťovna uzavřené online je nejlevnější.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).