Cestovní pojištění – srovnání cen

Kdo hledá pojišťovnu s tradicí, tomu ji může Česká pojišťovna skutečně nabídnout. Její tradice se začala psát v roce 1991, kdy poprvé začala pojišťovat tuzemské klienty. Od této doby samozřejmě neustále rostla nejenom co do počtu klientů, ale i co do rozsahu pojistných produktů, nebo svých poboček či obchodních zástupců. A jednou z těch oblíbených pojistek je určitě povinné ručení Česká pojišťovna, určené pro každého majitele vozidla.

Pro jakékoliv auto jakéhokoliv stáří

Nezáleží na tom, jaký vůz si chcete pojistit. Ať už je nový či ojetý, či je jakéhokoliv výrobce, vždy vám vyjde povinné ručení Česká pojišťovna plně vstříc. A to nejenom v rozsahu celkových limitů, které mohou ochránit až do výše více než sta milionů. Samotná pojistka vám totiž nabídne i možnosti řady nadstandardních služeb, počínaje připojištěním a konče třeba zajímavě koncipovanými asistencemi.

Vše zvládnete za pár minut

A že vás pojistka zaujala? Potom stačí pouze technický průkaz vozu, protože povinné ručení Česká pojišťovna může být uzavřeno i online, z pohodlí domova. Stačí si jednoduše vybrat jaká pojistka s ohledem na krytí a rozsah bude pro vás nejlepší, následně potvrdíte smlouvu, a vše je hotovo. Bez nutnosti toho opustit váš byt nebo dům.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 93