Cestovní pojištění – srovnání cen

Nejčastější dotazy:Ještě nemám sjednanou smlouvu a mám doplňující dotazy.

Pro tyto případy jsme Vám připravili celou sekci týkající se nejčastějších dotazů před sjednáním smlouvy ZDE.

Co obsahují jednotlivé produkty pojišťoven?

Pokud potřebujete zjistit bližší informace k jednotlivým produktům konkrétní pojišŤovny, přejděte na profil pojišťovny níže:
- Allianz pojišťovna
- AXA Assistance
- Slavia Pojišťovna
- Union pojišťovna
- Uniqa pojišťovna

Co dělat pokud chci změnit údaj na smlouvě?

Následující postup se liší podle toho, který údaj chcete změnit:
Pokud chcete změnit cenotvorný údaj - př. Počet osob, datum počátku pojištění, datum konce pojištění, typ produktu, připojištění, rizikové sporty, ... - je zapotřebí vždy sjednat novou smlouvu a uhradit ji. Pokud je již smlouva uhrazena a zároveň je před počátkem pojištění, pošlete prosím žádost o ukončení smlouvy (volnou formou) z emailové adresy uvedené na smlouvě, na naši emailovou adresu info@epojisteni.cz. Do výpovědi uveďte důvod výpovědi a Vaše bankovní spojení pro vrácení úhrady.

Pokud chcete změnit necenotvorný údaj - př. Překlep v adrese, překlep v rodném čísle (ale nemění se výrazně věk), překlep ve jméně - Zašlete nám prosím z emailové adresy uvedené na smlouvě Vámi požadovanou změnu společně s číslem smlouvy. Email odešlete na info@epojisteni.cz.

Co dělat pokud se mi změnil termín zájezdu?

Termín počátku nebo konce pojištění bohužel není možné změnit. Proto je zapotřebí využít stejný postup jako při potřebě změnit cenotvorný údaj - je zapotřebí vždy sjednat novou smlouvu a uhradit ji. Pokud je již smlouva uhrazena a zároveň je před počátkem pojištění, pošlete prosím žádost o ukončení smlouvy (volnou formou) z emailové adresy uvedené na smlouvě, na naši emailovou adresu info@epojisteni.cz. Do výpovědi uveďte důvod výpovědi a Vaše bankovní spojení pro vrácení úhrady.

Co dělat pokud mi nedorazili dokumenty

Zkontrolujte si email, kde máte email s předmětem "Cestovní pojištění u ePojisteni.cz". Zároveň doporučujeme zkontrolovat, pokud používáte schránku Seznam.cz, sekci v levém menu s názvem "Hromadné". Pokud používáte Gmail, podívejte se v horní části stránky do kategorie "Promoakce". Další možností je přihlásit se do kl. sekce ZDE. Pokud ani jedním z uvedených způsobů nedohledáte Vaši dokumentaci, neváhejte se na nás obrátit na tel. č. 840 888 444 nebo na emailové adrese info@epojisteni.cz.

Můžete mi zaslat asistenční kartičku v angličtině?

Nezašleme Vám kartičku v angličtině, protože je Vám k ničemu. Kartičku pojištěného máte prakticky pouze na to aby jste měl u sebe číslo smlouvy a tel. na asistenční službu. Pokud budete potřebovat využít cestovní pojištění, kontaktujte asistenční službu a sdělte ji číslo smluvy a s operátorem se již domluvíte na individuálním řešení. S kartičkou se nikde prokazovat nebudete. Pokud se potřebujete prokázat např. kvůli vízu, že máte platné pojištění, pokračujte následující sekcí.

Můžete mi vystavit potvrzení o platnosti pojištění, např. kvůli vízu?

Ano můžeme. Zašlete nám prosím email na info@epojisteni.cz a my následně od pojišťovny zajistíme potvrzení o platnosti pojištění v angličtině (=tzv. pojistku).

Sjednal jsem si přes ePojisteni cestovní pojištění, ale jiný makléř mi tvrdí, že online pojištění má nižší limity.

Jedná se o obecný "drb", který je způsobený zkreslením produktové nabídky AXA Assitance. AXA umožňuje online sjednávat větší spektrum produktů, které jsou deriváty standardních produktů, nicméně v naší nabídce naleznete všechny dostupné produkty pojišťovny a doporučíme Vám nejkvalitnější produkt, který bude navíc cenově výhodnější, protože sjednáváte pojištění online. Takže budete mít kvalitnější a levnější produkt, než Vám tento makléř nabízel.

Zajímá Vás nějaký "špek", na který jste na našich stránkách nedohledali odpověď?

Pokud již máte prostudované naše stránky, pojistné podmínky a stále neznáte odpověď na Vaši otázku, např. zda se dá zařadit mezi Jachting loď s motorem i bez motoru, velice pravděpodobně bude tento dotaz oříškem i pro nás a budeme jej muset konzultovat s pojišťovnou. Proto doporučujeme u těchto velice specifických dotazů rovnou napsat na pojišťovnu, protože my uděláme to samé.

Koupil jsem si produkt Dovolená autem a potřebuji znát bližší informace.

Veškeré informace týkající se dovolené autem jsme pro Vás shrnuli v tomto propagačním materiálu. Zároveň jsme pro Vás připravili tuto aktualitu shrnující nejběžnější potřeby

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2