Cestovní pojištění – srovnání cen

Union pojistovna

Union poisťovňa, a. s., byla založena v roce 1992 a je jednou z nejzkušenějších pojišťoven na slovenském trhu. Nabízí širokou škálu produktů životního, neživotního a individuálního zdravotního pojištění jak pro individuální, tak i pro firemní klienty. Union je od roku 1997 dceřinou společností největší nizozemské pojišťovací skupiny Eureko B. V. Tato skutečnost umožňuje Unionu čerpat rozsáhlé zkušenosti a know-how ze všech druhů pojištění z více zemí Evropy.

Spočítat
povinné ručení

Pojišťovna Union je jak vedoucí pojišťovnou v oblasti cestovního pojištění, tak i průkopníkem v oblasti individuálního zdravotního pojištění. Má silné postavení ve vybraných segmentech neživotního pojištění, jakož i rostoucí kmen životního a individuálního zdravotního pojištění. Ve spolupráci se sesterskou společností Union zdravotná poisťovňa, a. s., nabízí Union na slovenském trhu komplexní řešení v oblasti zabezpečení péče o zdraví.


V roce 2009 Union poisťovňa, a. s., pojistila na cesty více než 150 000 Čechů. Ve stejném roce se postarala o téměř 3 400 klientů, kteří zůstali v zahraničí, a současně odškodnila 13 600 klientů, kteří měli zakoupený zájezd v dnes již zkrachovalé cestovní kanceláři TOMITOUR v rámci povinného pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.

Pro rok 2010 je u Union poisťovni pojištěno proti úpadku 126 cestovních kanceláří z České republiky a 325 CK nabízí pojištění pro účastníky zájezdů od pojišťovny Union.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 95
Union pojišťovna, a.s. – základní informace