Pojištění Generali Česká pojišťovna

  • Online srovnání pojišťoven

  • Jednoduše a rychle do 2 minut

  • Zelená karta ihned na Váš email

  • Úspora až 70 %

Spočítat ceny
povinné ručení
generali logo

Na českém trhu se Česká pojišťovna pohybuje od roku 1991 a je považována za jednu z nejsilnějších pojišťoven. Spravuje téměř osm milionů pojistných smluv. Během svého působení získala několik prestižních ocenění.

Povinné ručení

Vyberte si z 4 variant povinného ručení. Od České pojišťovny dostanete zajímavé benefity jako nadstandardní asistenční služby, nebo výhody o které nepřijdete ani po první nehodě. Zákaznická linka je vám k dispozic 24 hodin denně.

Havarijní pojištění

S havarijním pojištěním získáte nadstandartní asistenční služby a zároveň úrazové pojištění pro řidiče i ostatní cestující ve vozidle. Při jízdě bez nehod získáte až 50% bonus. Sjednejte si smlouvu online a získejte navíc 20% slevu.

Cestovní pojištění

Založte si cestovní pojištění během několika minut online a získejte slevu 10 %. Vyhnete se tak nepříjemným výdajům, které byste jinak platili při úrazu nebo nemoci v zahraničí. Zvolte si sami délku pojištění a dobu jejího trvání. Sjednejte si smlouvu online.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).