Pojištění Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

  • Online srovnání pojišťoven

  • Jednoduše a rychle do 2 minut

  • Zelená karta ihned na Váš email

  • Úspora až 70 %

Spočítat ceny
povinné ručení
hvp logo

Jedná se o jednu z nejstarších pojišťoven v Evropě, která byla založená v roce 1990. V roce 1992 byla její činnost obnovena Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. Všestranně zaměřená pojišťovna HVP, a.s. nabízí pojišťovací produkty neživotního pojištění širokému okruhu klientů, fyzickým i právnickým osobám. Podporuje protipožární prevenci a činnost sborů dobrovolných hasičů na území České republiky.

Povinné ručení

Vybrat si můžete ze standardní a nadstandardní varianty povinného ručení HVP. Hasiči a držitelé karty ZTP obdrží slevu. Pojišťovna se postará o nápravu škody na vašem vozidle, o škody na zdraví nebo o škody vzniklé v případě usmrcení druhé osoby. Navíc si můžete připojistit čelní sklo nebo získat dodatkové asistenční služby. Kryjte bezpečně veškeré škody, způsobené na vašem vozidle.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).