Cestovní pojištění – srovnání cen

Klientské centrum Praha
AXA pojišťovna a.s.

Lazarská 13/8
120 00 Praha 2

Adresa sídla

Evropská 810/136
160 00 Praha 6

Klientské centrum Brno
AXA pojišťovna a.s.

Úzka 488/8
602 00 Brno

Kontakt

AXA linka: 292 292 292
E-mail: info@axa.cz
www.axa.cz

UNIQA

Axa pojišťovna je předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění a nabízí jak soukromým tak korporátním klientům na míru připravené řešení, které ochrání jejich budoucnost.

Krédem pojišťovny AXA je poskytnout klientům bezpečí a maximálně zhodnotit jejich prostředky. Životní pojištění, stejně jako penzijní připojištění, není jen otázkou zajištění budoucnosti, ale především investicí do ní.

Spočítat
povinné ručení

Již patnáctileté působení na českém trhu je pro klienty AXA pojišťovny zárukou kvalitního a prověřeného poradenství. V České republice má AXA více než 2 tisíce zaměstnanců a finančních poradců, téměř 700 tisíc klientů, 90 regionálních a obchodních míst a 77,7 miliard Kč aktiv pod správou.

AXA pojišťovna a.s. vstoupila na trh v polovině roku 2008 a patří mezi nejmladší členy skupiny AXA působící v České republice. AXA pojišťovna je součástí mezinárodní skupiny AXA Group patřící k čelním světovým skupinám na trhu s finančním zabezpečením. AXA pojišťovna v České republice působí prostřednictvím penzijního fondu, pojišťovny a investiční společnosti. Nabízí několik produktů od pojištění vozidel tedy povinné ručení a havarijní pojištění až po pojištění nemovitostí. Hlavní sídlo AXA pojišťovny se nachází v Praze a síť tvoří 60 poboček po České republice.
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 106