Cestovní pojištění – srovnání cen

Upozornění: Kde dni 31. 8 . 2021 byla dokončena fůze pojišťoven Axa pojišťovna a.s. a Uniqua pojišťovna a.s. Veškeré údaje a informace tak nyní naleznete na stránce pojišťovny Uniqua.
UNIQA

Axa pojišťovna je předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění a nabízí jak soukromým tak korporátním klientům na míru připravené řešení, které ochrání jejich budoucnost.

Krédem pojišťovny AXA je poskytnout klientům bezpečí a maximálně zhodnotit jejich prostředky. Životní pojištění, stejně jako penzijní připojištění, není jen otázkou zajištění budoucnosti, ale především investicí do ní.

Spočítat
povinné ručení

Již patnáctileté působení na českém trhu je pro klienty AXA pojišťovny zárukou kvalitního a prověřeného poradenství. V České republice má AXA více než 2 tisíce zaměstnanců a finančních poradců, téměř 700 tisíc klientů, 90 regionálních a obchodních míst a 77,7 miliard Kč aktiv pod správou.

AXA pojišťovna a.s. vstoupila na trh v polovině roku 2008 a patří mezi nejmladší členy skupiny AXA působící v České republice. AXA pojišťovna je součástí mezinárodní skupiny AXA Group patřící k čelním světovým skupinám na trhu s finančním zabezpečením. AXA pojišťovna v České republice působí prostřednictvím penzijního fondu, pojišťovny a investiční společnosti. Nabízí několik produktů od pojištění vozidel tedy povinné ručení a havarijní pojištění až po pojištění nemovitostí. Hlavní sídlo AXA pojišťovny se nachází v Praze a síť tvoří 60 poboček po České republice.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 107
UNIQA pojišťovna, a.s. – základní informace

Evropská 810/136
Praha 6 160 00

+420 488 125 125

info@uniqa.cz

www.uniqa.cz