ČEZ Frýdek Místek

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

energie dodavatelé
logo ČEZ

Toto město nacházející se velmi blízko Ostravy může být také jedno z těch, kde lze odebírat jek elektřinu, tak i plyn od největších dodavatelů na trhu. Skvělým příkladem je i zákaznické centrum ČEZ Frýdek Místek, které jasně ukazuje, že to může být zcela přirozeně také tento dodavatel, za kterým můžeme hravě vyrazit. A na jakou adresu? Je to Riegrova 832. Právě na tomto místě najdeme zákaznické centrum, kde lze celkem rychle vyřešit naše případné požadavky.

Nejenom centrum ČEZ Frýdek Místek je možností, jak zjistit cenu

Jde vám hlavně o zjištění aktuální ceny? Na pobočku ČEZ Frýdek Místek nemusíte, jelikož postačí internet a náš online porovnávač. Právě na něm totiž i vy zjistíte, kolik můžete platit. A to jednoduše, z pohodlí domova. Kromě zjištění cen elektřiny a plynu dál zjistíte také to, kolik byste platili u ostatních dodavatelů. Díky tomu máte jistotu, že si hravě vyberete toho, který je na našem trhu tím cenově nejvýhodnějším, a u toho zůstanete.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Co je potřeba?

Nebojte se ani jakýchkoliv složitostí, které by byly spojeny s tím, co vše bude pro porovnání nutné zadat. V podstatě platí, že plně stačí jenom informace o adrese odběrného místa a dále už jenom informace buď o vaší plánované spotřebě, nebo o tom, na co chcete energie využívat. V tu chvíli už stačí pár vteřin počkat a ceny plynu i elektrické energie se vám zobrazí přímo na monitoru.