ČEZ Jihlava

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

Spočítat ceny
energie dodavatelé
logo ČEZ

Oblast Vysočiny nenadchne jenom krásnou přírodou, ale může zaujmout třeba i tím, že nabídne řadu dodavatelů jak elektřiny, tak i plynu. A to včetně těch velkých. Pobočka ČEZ Jihlava je toho jasným důkazem. Kde ji najít? Adresa je celkem jednoduchá a je spojena s místem Benešova 23. Právě zde je možnost poptat služby jako nový zákazník, nebo cokoliv vyřešit, pokud jste v roli zákazníka stávajícího. Ne vždy je ale pobočka nutná, jelikož je možné využít i internet.

Nejenom pobočka ČEZ Jihlava vám sdělí aktuální ceny

Chcete vědět, kolik můžete u tohoto konkrétního dodavatele platit? Zjištění cen je více než jednoduché. Stačí využít naši kalkulačku a během pár minut zjistit, jaké jsou nejenom ceny plynu, ale i ceny elektřiny. Vše jenom s informacemi, jako je adresa odběrného místa, stejně jako s informacemi, které se týkají vaší plánované spotřeby. Ceny jsou shodné, jako by vám podala i pobočka ČEZ Jihlava.

Porovnejte i ostatní dodavatele

Proč ceny zjišťovat u nás? Je to také proto, že zde zjistíte také informace o tom, jaké ceny má konkurence. Jednoduše si můžete porovnat všechny dodavatele a zjistit, u kterého ušetříte nejvíce. Samotná změna už je velmi jednoduchá a dá se říci, že jde hlavně o proces administrativní. I to je důvod vydat se právě touto cestou.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Chci výhodnější energie
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.