Cestovní pojištění – srovnání cen

Oblast Vysočiny nenadchne jenom krásnou přírodou, ale může zaujmout třeba i tím, že nabídne řadu dodavatelů jak elektřiny, tak i plynu. A to včetně těch velkých. Pobočka ČEZ Jihlava je toho jasným důkazem. Kde ji najít? Adresa je celkem jednoduchá a je spojena s místem Benešova 23. Právě zde je možnost poptat služby jako nový zákazník, nebo cokoliv vyřešit, pokud jste v roli zákazníka stávajícího. Ne vždy je ale pobočka nutná, jelikož je možné využít i internet.

Nejenom pobočka ČEZ Jihlava vám sdělí aktuální ceny

Chcete vědět, kolik můžete u tohoto konkrétního dodavatele platit? Zjištění cen je více než jednoduché. Stačí využít naši kalkulačku a během pár minut zjistit, jaké jsou nejenom ceny plynu, ale i ceny elektřiny. Vše jenom s informacemi, jako je adresa odběrného místa, stejně jako s informacemi, které se týkají vaší plánované spotřeby. Ceny jsou shodné, jako by vám podala i pobočka ČEZ Jihlava.

Porovnejte i ostatní dodavatele

Proč ceny zjišťovat u nás? Je to také proto, že zde zjistíte také informace o tom, jaké ceny má konkurence. Jednoduše si můžete porovnat všechny dodavatele a zjistit, u kterého ušetříte nejvíce. Samotná změna už je velmi jednoduchá a dá se říci, že jde hlavně o proces administrativní. I to je důvod vydat se právě touto cestou.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 68