ČEZ Praha

Jeden z největších dodavatelů elektřiny a plynu
  • Srovnání 59 dodavatelů

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

Spočítat ceny

energie dodavatelé
logo ČEZ

Jeden z nejznámějších distributorů, ale i dodavatelů energií u nás. A to jak elektřiny, tak v současné době také plynu. Jelikož jde o dodavatele velkého, rozhodně potěší i široká nabídka kontaktních míst. Máme-li být konkrétní, tak je to i ČEZ Praha. Právě toto zákaznické centrum je k dispozici na adrese Sokolovská 662. Přijít sem mohou nejenom stávající zákazníci, ale samozřejmě i ti noví.

Chcete znát ceny? Pobočka ČEZ Praha není jediným místem, kde je zjistit

Pokud využijete právě naši unikátní kalkulačku cen, máte jistotu toho, že si můžete ceny porovnat z pohodlí domova. A to nejenom takové, které vám nabízí ČEZ Praha, jelikož zjistit můžete také ceny u jiných dodavatelů, kteří v hlavním městě působí. Díky tomu máte jistotu, že můžete celkem pohodlně a jednoduše zjistit, kdo je nejlevnější.

elektřina plyn energie

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Chci výhodnější energie

Porovnání zvládne každý

Není to rozhodně nic složitého. K porovnání cen stačí znát lokalitu odběrného místa, stejně jako plánovanou spotřebu jak elektřiny, tak případně i plynu. Následně uvidíte seznam všech možností a je jenom na vás, pro jakou se rozhodnete. Samozřejmostí je i to, že vše je nezávazné a je jenom na vás, proč si chcete ceny ověřovat. Pokud se ale rozhodnete pro změnu, je možné daného dodavatele celkem hravě a snadno poptat.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.