ČEZ Pardubice

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova


energie dodavatelé
logo ČEZ

V tomto východočeském městě je mnoho lákadel. Jedním z nich může být i známý dodavatel energií. Nikoliv ale jenom té elektrické, jelikož stejně tak to může být i plyn. A to jak s jistotou pravidelné dodávky, tak i s jistotou toho, že můžete využít i jeho kontaktní, tedy zákaznické centrum. Je to právě ČEZ Pardubice, které najdete na adrese Arnošta z Pardubic 2082. Otevřeno je jak stávajícím, tak i případným novým zákazníkům.

Jaké ceny vám ČEZ Pardubice nabídne? Víme to

Použijte naši kalkulačku energií a zjistěte, jaké ceny můžete mít i vy. Z pohodlí domova, nezávisle a rychle zjistíte jak ceny, které vám nabídne zákaznické centrum ČEZ Pardubice, tak i ceny, které jsou dostupné u jiných dodavatelů. Jednoduše si vše porovnáte a poté už můžete jenom poptat tu možnost, která je na trhu cenově tou, která je nejvýhodnější a se kterou ušetříte.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Jak porovnání zvládnout?

Jednoduše, rychle a bez jakýchkoliv problémů. A to z toho důvodu, že vše proběhne nezávazně a online. Co k tomu potřebujete? Jenom informace o lokalitě odběrného místa a dále už jenom informace o tom, jaká bude plánovaná spotřeba jak plynu, tak elektřiny. Poté už stačí počkat pár vteřin a konkrétní sazby budete jednoduše znát. Přesvědčte se.