ČEZ České Budějovice

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

energie dodavatelé
logo ČEZ

Jedno z mála míst v republice, kde tento známý distributor a také dodavatel elektřiny a plynu nemá své zákaznické centrum. To ale stávajícím, ani budoucím zákazníkům vadit rozhodně nemusí. Kancelář ČEZ České Budějovice totiž není třeba, jelikož dnes lze většinu věcí vyřídit z pohodlí domova. Nejenom díky telefonu, ale hlavně díky internetu, který je ideální možností pro každého.

Na pobočku ČEZ České Budějovice nemusíte. Ceny zjistíte online

Jak? Pomocí našeho porovnávače, který vám jednoduše řekne, kolik konkrétně budete platit. Stejně jako na pobočce ČEZ České Budějovice, tak i u nás stačí uvést lokalitu odběrného místa, stejně jako plánovanou spotřebu jak elektrické energie, tak samozřejmě i plánovanou spotřebu plynu. Následně stačí jenom několik málo minut a poté již víte, kolik budete platit.

Zjistěte i další sazby

I v Českých Budějovicích je dodavatelů o mnoho více. Zjistěte, jaké ceny nabídnout. Náš porovnávač vám totiž řekne, kolik byste při vaší spotřebě platili u každého z nich. Poté už stačí jenom zjistit, jak velká je úspora a následně kontaktovat toho pravého. Samozřejmě s jistotou, že to zvládnete také online, nebo s jistotou, že změna dodavatele je hlavně proces, který je administrativní.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.