ČEZ Hradec Králové

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

energie dodavatelé
logo ČEZ

I toto východočeské město může nabídnout odběr elektřiny i plynu od jednoho z největších dodavatelů u nás. Samozřejmostí je i doprovodný servis, který mimo jiné souvisí také s tím, že na území daného města najdeme i kontaktní místa. Nejenom, že na adrese Riegrovo náměstí 1493 najdeme zákaznické centrum ČEZ Hradec Králové. Stejně tak lze vyrazit i na adresu Brněnská, kde je k dispozici takzvaný ČEZ Point. A to přímo v OC Futurum.

Ceny nemusíte zjišťovat jenom na pobočce ČEZ Hradec Králové

Hlavní důvod, proč se na některé ze zmíněných míst vydat je pro mnohé to, že jim centrum ČEZ Hradec Králové řekne možné ceny, za které lze energie odebírat. Ne vždy je tento směr jediný možný, jelikož pomůže i náš online porovnávač. I zde si na základě lokality a spotřeby spočítáte, kolik vás energie mohou stát. Poté se rozhodnete, zda sepíšete smlouvu.

Zjistěte i ceny u dalších dodavatelů

Navíc máte možnost zjistit i několik dalších cen. Pokud budeme konkrétní, tak samozřejmě těch, které se vážou k jiným dodavatelům. V tomto ohledu jasně platí, že si je můžete porovnat a zjistit, kdo je v konkrétní lokalitě nejlevnější. A proč to udělat? Jelikož to může být spojeno s úsporou až několika tisíců korun ročně.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.