ČEZ Kladno

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

energie dodavatelé
logo ČEZ

Hned dvě pobočky můžete najít, pokud žijete právě v tomto městě. První možností je klasické zákaznické centrum ČEZ Kladno, které najdete na adrese Čechova 2215. Se svým požadavkem ale můžete zamířit i na další místo, kterým je Poštovní náměstí 2357. Pokud se považujete za moderní odběratele plynu nebo elektřiny, jistě víte, že ne vždy je třeba vyřizovat, nebo zjišťovat různé požadavky osobně. Jsou totiž i jednodušší a pro mnohé i lákavější možnosti.

Zjistěte online, jaké ceny by vám pobočka ČEZ Kladno nabídla

Jak na to? Pomůže vám naše kalkulačka plynu a elektřiny. Do ní uvedete informace o lokalitě odběrného místa, stejně jako do ní uvedete také informace o tom, kolik plánujete spotřebovat. To vás zařadí do správné tarifní skupiny, kterou by vám pobočka ČEZ Kladno také nabídla. Během chvíle už budete znát přesnou cenu, i možnost odběru. A je na vás, zda se rozhodnete pozitivně, jelikož tato forma je nezávazná.

Zjistěte ceny i u jiných dodavatelů

Hlavním pozitivem není jenom rychlost a jednoduchost. Je to také fakt, že kromě cen výše uvedeného dodavatele zjistíte i ceny u všech ostatních. A k čemu je to dobré? Samozřejmě k tomu, že si je můžete hravě porovnat a následně zjistit, se kterým lze ušetřit třeba i několik tisíc korun. Není to nic nereálného.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.