ČEZ Brno

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

Spočítat ceny
energie dodavatelé
logo ČEZ

Jelikož je Brno druhým největším městem v zemi, je více než jasné, že i zde bude k dispozici celá řada dodavatelů jak elektřiny, tak i plynu. Jednou z možností je ČEZ Brno. Sice zde firma nemá své zákaznické centrum, což ale neznamená, že by zde její služby nebylo možné využít. A to ať už se rozhodnete jako fyzická osoba či firma, nebo se rozhodnete pro odběr plynu, popřípadě pro odběr elektrické energie.

elektřina energie plyn

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Chci výhodnější energie

Jaké ceny ČEZ Brno nabídne? Zkuste online srovnání

Naše kalkulačka cen energií je tím pravým nástrojem, který vás zaručeně nezklame. A to z toho důvodu, že vám umožní zjistit nejenom to, jaké ceny má ČEZ Brno. Zjistíte také ceny ostatních dodavatelů v oblasti. Online, rychle a také nezávazně. Vše s jistotou, že si lze hravě vybrat tu finančně nejvýhodnější nabídku, která aktuálně na našem trhu je.

Porovnání je snadné a rychlé

Co k tomu potřebujete? Stačí jenom pár minut vašeho času a poté už jenom informace o konkrétním odběrném místě. S tím souvisí i využití elektřiny nebo plynu, či plánovaná spotřeba. Rázem jste zařazeni u jednotlivých dodavatelů do správných tarifů a jejich ceny vidíte před sebou. A když se rozhodnete pro změnu? Není problémem jednoduchá a také rychlá poptávka. Také online.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.