Srovnání cen elektřiny

  • Srovnání 43 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli ZDARMA zařídíme

  • Vše vyřešíte z pohodlí Vašeho domova

Spočítat ceny
Elektřina - žárovka a zástrčka

Srovnání cen elektřiny do 1 minuty

Platby za elektřinu můžou udělat pořádnou díru do rodinného rozpočtu. Jste si jistí, že za elektřinu neplatíte příliš? Dokud si neuděláte srovnání všech dodavatelů na českém trhu, tak to nezjistíte.

Naštěstí existuje způsob, jak získat srovnání cen elektřiny během 1 minuty. Zadejte svoji roční spotřebu elektřiny do naší online kalkulačky a ihned dostanete nabídky od 43 dodavatelů. Rychle a jednoduše zařídíte i změnu dodavatele – zdarma vám s tím pomůžeme.

Neplatíte příliš za elektřinu?

Jak funguje srovnávač cen elektřiny?

Srovnávač cen elektřiny je online kalkulačka, do které vyplníte několik základních údajů. Okamžitě dostanete nabídky od desítek českých dodavatelů. Vyplnit potřebné údaje zvládne úplně každý. Potřebujeme znát pouze lokalitu, kde bydlíte, nebo na co elektřinu používáte a jaká je vaše spotřeba.

Stačí, když si vezmete k ruce poslední fakturu. Pokud ji nemáte k dispozici, vyplňte do kalkulačky způsob využití elektřiny – díky tomu získáte alespoň přibližné porovnání dodavatelů.

Srovnání dodavatelů elektřiny je zdarma a můžete si ho udělat, kolikrát chcete. Výhodou je, že údaje jsou vždy aktuální, i když dochází ke změnám v cenících dodavatelů. Není třeba nikam chodit, ani složitě studovat například ceníky jednotlivých dodavatelů.

Porovnání cen elektrické energie online: kolik ušetřím při změně dodavatele?

Většina domácností používá elektřinu pouze ke svícení a napájení spotřebičů, přesto dosahuje jejich roční vyúčtování tisíců korun. Na vině je vysoká cena elektřiny za 1 kWh, a to je právě oblast, kde můžete ušetřit změnou dodavatele. V průměru ušetří naši zákazníci 3325 Kč. Pokud elektřinou i vytápíte, poháníte tepelné čerpadlo nebo nabíjíte elektromobil, může vaše roční úspora dosáhnout ještě mnohem více.

Srovnání elektřiny

Nejlevnější dodavatel nemusí být nejlepší

Při výběru dodavatele byste měli brát v úvahu nejen nejnižší cenu. Vaše spokojenost se bude odvíjet rovněž od férovosti obchodních podmínek a kvality zákaznického servisu. S výběrem vám pomohou také pozitivní reference. Všechny tyto parametry jsme promítli do hodnocení – tzv. karmy dodavatele – kterou vidíte ve srovnání jako počet hvězdiček. Čím více hvězdiček dodavatel má, tím lépe.

Zdarma pro vás zařídíme změnu dodavatele

Oddalujete změnu dodavatele, protože se děsíte, že to bude složitý a zdlouhavý proces? Nenechte si kvůli tomu ujít možnost výrazné úspory! Změnu dodavatele za vás zařídíme zdarma, vy můžete starosti hodit za hlavu. Na telefonu jsou připraveni operátoři, kteří vás celým procesem provedou. Je to jenom administrativní krok spojený s novými smlouvami, nikoliv s jakoukoliv změnou v rozvodech, nebo v kvalitě elektřiny.Změnu dodavatele elektřiny tak zvládnete online z pohodlí domova.

Chci změnit dodavatele
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.