Srovnání cen elektřiny

 • Srovnání 43 dodavatelů elektřiny

 • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

 • Přechod k novému dodavateli ZDARMA zařídíme

 • Vše vyřešíte z pohodlí Vašeho domova

Elektřina - žárovka a zástrčka

Srovnání cen elektřiny do 1 minuty

Platby za elektřinu můžou udělat pořádnou díru do rodinného rozpočtu. Jste si jistí, že za elektřinu neplatíte příliš? Dokud si neuděláte srovnání všech dodavatelů na českém trhu, tak to nezjistíte.

Naštěstí existuje způsob, jak získat srovnání cen elektřiny během 1 minuty. Zadejte svoji roční spotřebu elektřiny do naší online kalkulačky a ihned dostanete nabídky od 43 dodavatelů. Rychle a jednoduše zařídíte i změnu dodavatele – zdarma vám s tím pomůžeme.

Jak funguje srovnávač cen elektřiny?

Srovnávač cen elektřiny je online kalkulačka, do které vyplníte několik základních údajů. Okamžitě dostanete nabídky od desítek českých dodavatelů. Vyplnit potřebné údaje zvládne úplně každý. Potřebujeme znát pouze lokalitu, kde bydlíte, nebo na co elektřinu používáte a jaká je vaše spotřeba.

Stačí, když si vezmete k ruce poslední fakturu. Pokud ji nemáte k dispozici, vyplňte do kalkulačky způsob využití elektřiny – díky tomu získáte alespoň přibližné porovnání dodavatelů.

Srovnání dodavatelů elektřiny je zdarma a můžete si ho udělat, kolikrát chcete. Výhodou je, že údaje jsou vždy aktuální, i když dochází ke změnám v cenících dodavatelů. Není třeba nikam chodit, ani složitě studovat například ceníky jednotlivých dodavatelů.

Porovnání cen elektrické energie online: kolik ušetřím při změně dodavatele?

Většina domácností používá elektřinu pouze ke svícení a napájení spotřebičů, přesto dosahuje jejich roční vyúčtování tisíců korun. Na vině je vysoká cena elektřiny za 1 kWh, a to je právě oblast, kde můžete ušetřit změnou dodavatele. V průměru ušetří naši zákazníci 3325 Kč. Pokud elektřinou i vytápíte, poháníte tepelné čerpadlo nebo nabíjíte elektromobil, může vaše roční úspora dosáhnout ještě mnohem více.

Nejlevnější dodavatel nemusí být nejlepší

Při výběru dodavatele byste měli brát v úvahu nejen nejnižší cenu. Vaše spokojenost se bude odvíjet rovněž od férovosti obchodních podmínek a kvality zákaznického servisu. S výběrem vám pomohou také pozitivní reference. Všechny tyto parametry jsme promítli do hodnocení – tzv. karmy dodavatele – kterou vidíte ve srovnání jako počet hvězdiček. Čím více hvězdiček dodavatel má, tím lépe.

Zdarma pro vás zařídíme změnu dodavatele

Oddalujete změnu dodavatele, protože se děsíte, že to bude složitý a zdlouhavý proces? Nenechte si kvůli tomu ujít možnost výrazné úspory! Změnu dodavatele za vás zařídíme zdarma, vy můžete starosti hodit za hlavu. Na telefonu jsou připraveni operátoři, kteří vás celým procesem provedou. Je to jenom administrativní krok spojený s novými smlouvami, nikoliv s jakoukoliv změnou v rozvodech, nebo v kvalitě elektřiny.Změnu dodavatele elektřiny tak zvládnete online z pohodlí domova.

Srovnaný magazín

 • Předání vánočních dárků
  25. září 2023|Nikola Zatloukalová
  S těmito tipy vás vánoční nákupy nezruinují

  Vánoce znamenají nemalé výdaje nejen za vánoční dárky, ale i potraviny nebo výzdobu. Kromě nákupního seznamu, online nakupování a pořizování dárků v průběhu celého roku vás zachrání následující tipy.

 • motorkář v Alpách
  23. září 2023|Petr Pohůdka
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Kvalitní a bezpečné oblečení, uzamykatelné kufry na motorku nebo povinná výbava přizpůsobená navštěvovaným zemím. Vícedenní výlety na dvou kolech vyžadují delší přípravu. Jaká výbava vám na dlouhých cestách přijde vhod?

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.