Cestovní pojištění – srovnání cen

I Moravskoslezský kraj je lokalitou, kde tento velký dodavatel působí. Co zde nabídne? Je to nejenom elektřina, ale je to také plyn. Vzhledem ke své velikosti má v této metropoli také zákaznické centrum. Hledáte-li pobočku ČEZ Ostrava, najdete ji na adrese Nádražní 32. Sem můžete přijít jako stávající zákazník, stejně jako sem můžete dorazit jako zákazník nový, s různými požadavky. Ne vždy je ale osobní návštěva nutností.

Vynechte návštěvu pobočky ČEZ Ostrava. Ceny zjistíte i online

Náš kalkulátor energií je k dispozici každému, kdo má zájem zjistit, jaké ceny mu ČEZ Ostrava nabídne. A to v souvislosti s charakterem odběrného místa, stejně jako v souvislosti se spotřebou, popřípadě také v souvislosti s lokalitou, kde se nachází. Během chvíle zjistíte jak aktuální, tak samozřejmě platné ceny. Pokud se vám líbí, můžete firmu ihned oslovit.

Podívejte se i na možnosti úspor

Není to jediný dodavatel, který vám v Ostravě a okolí nabídne své služby. Proto si můžete z domova a rychle porovnat i ceny u dalších dodavatelů. Získáte nejenom představu o trhu, ale i představu o cenách. Během chvíle navíc přesně zjistíte, kolik u kterého dodavatele budete platit a kolik peněz můžete případnou změnou ušetřit.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 70