ČEZ Ostrava

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

energie dodavatelé
logo ČEZ

I Moravskoslezský kraj je lokalitou, kde tento velký dodavatel působí. Co zde nabídne? Je to nejenom elektřina, ale je to také plyn. Vzhledem ke své velikosti má v této metropoli také zákaznické centrum. Hledáte-li pobočku ČEZ Ostrava, najdete ji na adrese Nádražní 32. Sem můžete přijít jako stávající zákazník, stejně jako sem můžete dorazit jako zákazník nový, s různými požadavky. Ne vždy je ale osobní návštěva nutností.

plyn energie elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Vynechte návštěvu pobočky ČEZ Ostrava. Ceny zjistíte i online

Náš kalkulátor energií je k dispozici každému, kdo má zájem zjistit, jaké ceny mu ČEZ Ostrava nabídne. A to v souvislosti s charakterem odběrného místa, stejně jako v souvislosti se spotřebou, popřípadě také v souvislosti s lokalitou, kde se nachází. Během chvíle zjistíte jak aktuální, tak samozřejmě platné ceny. Pokud se vám líbí, můžete firmu ihned oslovit.

Podívejte se i na možnosti úspor

Není to jediný dodavatel, který vám v Ostravě a okolí nabídne své služby. Proto si můžete z domova a rychle porovnat i ceny u dalších dodavatelů. Získáte nejenom představu o trhu, ale i představu o cenách. Během chvíle navíc přesně zjistíte, kolik u kterého dodavatele budete platit a kolik peněz můžete případnou změnou ušetřit.