ČEZ Havířov

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

energie dodavatelé
logo ČEZ

Dáváte při odběru plynu nebo elektrické energie přednost raději větším dodavatelům? Pokud ano, může to být i jeden z největších u nás. Konkrétně i proto, že nabídne kromě kvality dodávky i více zákaznických center. Konkrétní pobočky ČEZ Havířov jsou totiž hled dvě. První najdete na adrese Železničářů 8, což je lokalita obchodního domu Tesco. Stejně tak ale lze zavítat i na adresu Jaselská 1197, což je areál Severka. Ne vždy ale je nutné kamkoliv chodit.

Jaké ceny nabídne ČEZ Havířov, vám můžeme říci i my

V pohodlí domova, jednoduše a také rychle. Přesně tímto způsobem můžete zjistit, jaké ceny vám ČEZ Havířov. Stačí jenom informace o lokalitě a velikosti spotřeby. Naše online kalkulačka cen vám nejenom sdělí ceny aktuální, ale samozřejmě vám sdělí také to, jak jsou na tom ostatní dodavatelé. Můžete si vše jednoduše porovnat a zjistit, kolik můžete volbou toho správného ušetřit.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Bojíte se změny? Není k tomu důvod

Rozhodně se neobávejte ani toho, že by samotná změna byla jakkoliv složitá. V tomto směru můžete mít jistotu, že jde o proces výhradně administrativní. Co to znamená? Kvalita ani rozvody energie se nemění. Pouze je zrušena původní smlouva a místo ní dojde k podpisu smlouvy nové. A na základě ní už můžete jenom šetřit.