ČEZ Karlovy Vary

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

Spočítat ceny
energie dodavatelé
logo ČEZ

Nejenom pro své lázně, ale také pro možnost levně odebírat jak elektřinu, tak i plyn. Dodavatelů je na území tohoto města více než dost. Jedním z nich je i pobočka ČEZ Karlovy Vary, která je spojena s dostupným zákaznickým centrem. Kdo ho chce navštívit, ten musí vyrazit na adresu Jateční 15, kde se nachází. Zde lze řešit jakýkoliv požadavek, nebo poptat jednotlivé možnosti. Řadu věcí však zvládnete i online.

Jaké ceny vám ČEZ Karlovy Vary nabídne? Zjistíte to z domova

Naše kalkulačka cen plynu a elektřiny je pravým nástrojem po každého, kdo potřebuje zjistit, kolik konkrétně by platit. Jediné, co stačí uvést, jsou adresa a také plánovaná spotřeba energie. Výsledné ceny jsou stejné, jako by vám podalo i zákaznické centrum ČEZ Karlovy Vary. U nás však můžete danou cenu porovnat i s ostatními dodavateli na trhu, díky čemuž zjistíte, který je tím cenově nejvýhodnějším a tedy nejlepším.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Chci výhodnější energie

Změna je hračkou

Zjistit ceny nemusíte jenom ve chvíli, kdy plánujete novou přípojku. Je to dobré i v situaci, kdy nejste spokojeni se stávajícím dodavatelem. Toho lze totiž celkem hravě vyměnit. A jak na to? Stačí podat výpověď smlouvy a následně s jiným podepsat novou. Nic jiného rámci změny už nemusí být nutné řešit. I to je velké pozitivum.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.