ČEZ Plzeň

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

energie dodavatelé
logo ČEZ

Odebírat plyn i elektřinu od jednoho dodavatele není v současné době žádným problémem. Stačí k tomu jenom poptat toho správného. Jak na to? Jednu z možností nabídne ČEZ Plzeň. Tento dodavatel má samozřejmě v tomto městě i své zákaznické centrum, určené všem zájemcům. Najdete ho jednoduše, a to konkrétně na adrese Guldenerova 17. Sem lze přijít jako stávající odběratel, ale i ten nový. Toto ale nemusí být vždy potřeba.

Chcete znát cenu? Na pobočku ČEZ Plzeň nemusíte

Noví zájemci o elektřinu a plyn se zajímají především o to, kolik budou dané energie stát. To lze zjistit i z pohodlí domova, pomocí našeho porovnávače. Zjistíte, za jaké ceny nabídne energie ČEZ Plzeň, stejně jako zjistíte i to, jaké jsou ceny u ostatních dodavatelů. A proč se to vyplatí zjistit? Samozřejmě proto, že si uděláte přehled o možnostech, stejně jako můžete celkem jednoduše a rychle zjistit, kolik lze ušetřit.

elektřina energie plyn

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Přestup k jinému dodavateli je snadný

Stejně jako je jednoduché srovnání cen, je jednoduchý i samotný přestup k jinému dodavateli. To jediné, co je třeba, to je výpověď stávající smlouvy a následné uzavření jiné. Kvality elektřiny a plynu, stejně jako rozvodů v době a bytě se změna nedotkne. Také nezapomínejte na to, že nový dodavatel za vás muže většinu formalit jednoduše vyřídit.