Cestovní pojištění – na den

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

Spočítat ceny
cestovní pojištění s časovým údajem

Cestovní pojištění na den si sjednáte snadno a rychle

Vyrážíte za hranice pouze na otočku? Neriskujte, že se zrovna něco přihodí a sjednejte si raději cestovní pojištění na den. S naším online srovnáním cestovního pojištění vám to nezabere déle než 2 minuty! Potřebujete jen připojení k internetu – veškeré údaje vyplníte na svém počítači, telefonu či tabletu. Pojištění uhradíte a jste okamžitě připraveni vyrazit na cesty. Pokud si zvolíte platbu kartou přes online platební bránu, můžete si cestovní pojištění na den sjednat zcela na poslední chvíli, klidně až budete na cestě k hraničnímu přechodu.

Najít nejvýhodnější pojištění

Jak správně sjednat jednodenní cestovní pojištění?

Do srovnání vyplňte destinaci, kam se chystáte a datum odjezdu i návratu. Pokud potřebujete opravdu pouze jednodenní cestovní pojištění, bude den odjezdu a návratu shodný. Nicméně počítejte s tím, že budete pojištěni jen od půlnoci do půlnoci – jestliže například hrozí, že se na cestě zdržíte a dorazíte zpět do ČR až po půlnoci, měli byste si raději sjednat pojištění i na další den.

Srovnat ceny pojištění

Kolik stojí cestovní pojištění na den?

Cestovní pojištění na den vás bude stát jen pár korun, ale poskytne vám ochranu až do výše několika stovek milionů, nebo dokonce s neomezeným limitem léčebných výloh. Za jednodenní cestovní pojištění na Slovensko, do Německa, Rakouska nebo Švýcarska zaplatíte od 14 Kč za den. Cestujete-li s partnerem a dětmi, využijte rodinnou slevu a sjednejte si cestovní pojištění na den pro dva dospělé a dvě děti již od 35 Kč.

Ani při krátkých cestách nezapomeňte na připojištění

I při krátké cestě do zahraničí se vám vyplatí připojistit si také odpovědnost. Zdá se vám to jako zbytečnost? Vždyť budete na cestě jen jeden den, to se nemůže nic stát. Bohužel se neštěstí neptá. Při jednodenním výletu na hory do Německa srazíte jiného lyžaře nebo při nákupech vrazíte někomu do auta nákupním vozíkem – to jsou události, které se stanou v mžiku, ale bez pojištění můžete jejich následky splácet ještě dlouhé měsíce.

Stejně tak nepodceňujte připojištění zavazadel a případně rizikové sporty, jestliže se chystáte na aktivně strávený den za hranicemi.

Pojistěte si na den i pracovní cestu

Cestovní pojištění na den existuje ve variantě pro turistiku, ale také pro pracovní nebo studijní výjezdy. Chystáte-li se na služební cestu do zahraničí, je potřeba zvolit správný typ cesty, aby byla pojistka platná. Na výběr máte pracovní cestu manuální či administrativní. Možnost pracovní cesty si zvolte rovněž pro případy, kdy vyjíždíte za hranice kvůli praxi, stáži, charitativní či dobrovolnické činnosti.

Jednodenní cestovní pojištění pro vás a vaše vozidlo

Před delší dovolenou nejspíš věnujete servisu vozidla větší pozornost, ale před jednodenním výletem vás to možná ani nenapadne. Snadno tak může dojít k poruše a oprava či odtah zpět do ČR vás vyjde na tisíce korun. S cestovním pojištěním Dovolená autem si ušetříte vysoké náklady i spoustu starostí. Toto cestovní pojištění na den zahrnuje technickou asistenci, opravu vozu nebo odtah zpět do ČR.

Chci cestovní pojištění
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.