V Ústeckém kraji, asi 15 kilometrů západně od Ústí nad Labem, leží lázeňské město Teplice. Do druhé světové války bylo městu přezdíváno Malá Paříž. Bydlíte zde a hledáte stanici technické kontroly? Poradíme, kam s vozem zamířit a k tomu přidáme tipy, jak ušetřit.

Před STK se vyplatí řádná kontrola

Ještě před tím, než navštívíte stanici technické kontroly, svěřte své auto do rukou odborníků v autoservisu. Mnoho automechaniků již dávno ví, na co se během STK zaměřují, a proto budou hned vědět, co je špatně a co je potřeba opravit. Naštěstí jsou schopni většinu problémů vyřešit na místě. Vy si mezitím můžete zkontrolovat, zda máte nachystané všechny dokumenty, které po vás budou na stanici vyžadovat.

Čím můžete ušetřit na provozu vozidla?

Dnes existuje nespočet možností, jak můžete na provozu svého plechového miláčka ušetřit. Jednou z nich je například spojení technické a emisní prohlídky. Technici ze stanice technické kontroly vám díky tomu mohou nabídnout zajímavou slevu, či lepší cenu. Kromě STK můžete ušetřit také na povinném ručení. Výši svého povinného ručení si můžete nezávazně porovnat pomocí naší kalkulačky, a pokud zjistíte, že u konkurence lze platit výrazně méně, můžete si novou pojistku sjednat online.