V Ústeckém kraji, na řece Ohři, leží největší město okresu, Žatec. Město Žatec bylo v 18. století známé hlavně díky velkému rozvoji pivovarnictví a pěstováním chmele, nejen v okolí, ale i přímo v centru města. Zjistili jste, že vašemu vozu končí za chvíli technická a hledáte STK, ve které vám ji prodlouží? My jsme pro vás našli stanici právě v Žatci a k tomu vám přinášíme praktické tipy a rady, jak ušetřit na výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí.

Auto nechte řádně zkontrolovat

Před tím, než své auto dovezete na technickou, domluvte si kontrolu v autoservisu. Servis většinou spolupracuje s techniky ze stanice, tudíž ví, co všechno se na autě kontroluje. Případné problémy automechanik vyřeší na místě. Vy si mezitím zkontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické předkládat. Snadno tak zvýšíte šance, že technickou projdete bez zbytečných komplikací.

Šetřit je důležité

Na stanici technické kontroly se kromě pneumatik, brzd, světel, provozních kapalin, mimo jiné měří i hodnota emisí. Ty byste si měli spolu s TK v rámci šetření domluvit v jeden den. Vzhledem k tomu, že tyto dvě procedury spojíte v jednu, často zaplatíte nižší cenu, nebo dostanete výhodnou slevu. Kromě této akce můžete ušetřit také na povinném ručení. Ptáte se jak? Pomocí našeho nezávislého srovnávače snadno zjistíte, zda neplatíte zbytečně hodně a neexistuje lepší nabídka, která by vás mohla zajímat.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.