Město Krásná Lípa najdeme v okrese Děčín v Ústeckém kraji. Od roku 2000 je město sídlem Správy Národního parku České Švýcarsko a žije tady asi 3 400 stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně a zároveň vlastníte automobil, dřív nebo později budete zjišťovat, kde mu nechat prodloužit technickou. Adresu i kontakty stanice technické kontroly Krásná Lípa jsou součástí následujících řádků.

Na technickou se vyplatí připravit

Aby auto prošlo technickou bez zbytečných komplikací a dalších dodatečných výdajů, je dobré ho nechat před samotnou návštěvou stanice technické kontroly Krásná Lípa zkontrolovat ve specializovaném autoservisu nebo u zkušeného automechanika.

Ten se zaměří na stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností. Vy si mezitím můžete zkontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty (velký TP, malý techničák, případně výsledky měření emisí), které budete k technické předkládat.

Několik tipů, jak na provozu vozidla ušetřit

Potřebujete nechat u auta změřit taky emise? Domluvte se na jejich měření u příležitosti samotné technické. Získat můžete zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu.

A ušetřit nějakou tu tisícikorunu můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení. Jeho cenu si snadno porovnáte prostřednictvím naší online kalkulačky.

Stanice technické kontroly Krásná Lípa

STK Krásná Lípa, Alšova 7, 407 46 Krásná Lípa, tel. +420 412 383 361