Chomutov je statutárním městem v Ústeckém kraji, které leží asi 49 kilometrů jihozápadně od Ústí nad Labem. Vlastníte automobil a potřebujete mu nechat prodloužit technickou? Poradíme, kde se nachází stanice technické kontroly v Chomutově a co dělat před tím, než se sem vydáte.

Nezapomeňte nechat auto zkontrolovat

Abyste minimalizovali riziko neprodloužení technické, je dobré nechat auto před návštěvou stanice technické kontroly zkontrolovat zkušeným automechanikem. Ten se zaměří na stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin a dalších nezbytností. Vy si mezitím překontrolujte malý i velký technický průkaz, zelenou kartu, a pokud je to u vašeho vozu vyžadováno, tak i protokol o měření emisí.

Kdo šetří, má za tři

Chcete na samotné prohlídce ušetřit? Pokud musíte absolvovat zmíněné měření emisí, je dobré si ho domluvit u příležitosti jediné návštěvy. Řada servisů vám totiž může nabídnout zajímavou slevu nebo cenu. A ušetřit můžete i na povinném ručení, které si u nás bezplatně a nezávazně srovnáte prostřednictvím praktické online kalkulačky.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.