Janov je místní část severočeského města Litvínov v okrese Most v Ústeckém kraji. Městská část se nachází v podhůří Krušných hor v nadmořské výšce 286 metrů, asi 3,5 kilometrů západně od centra města Litvínova. Bydlí tady asi 5 500 tisíce stálých obyvatel. Patříte mezi ně? Pokud ano a vlastníte automobil, určitě vás bude zajímat, kde mu nechat prodloužit technickou nebo změřit emise.

Jak často a kolik za ni?

Nové auto je potřeba přistavit ke kontrole po čtyřech letech od uvedení do provozu a následně pravidelně každé dva roky. Současně probíhá i evidenční kontrola výrobních čísel a technického průkazu, která je zahrnutá do ceny technické prohlídky.

Cena „technické“ se pohybuje okolo 900 až 1300 Kč v závislosti na konkrétním místě i stanici, kde necháte kontrolu provést. Ušetřit můžete ve chvíli, kdy spojíte technickou prohlídku s měřením emisí. Řada poskytovatelů této služby vám dokáže nabídnout výhodnější cenu nebo alespoň slevu.

Ušetřete na dalších výdajích

Provoz plechového miláčka rozhodně nepatří mezi nejlevnější. Naštěstí existují způsoby, jak výdaje s ním spojené snížit. Jedním z nich je například výše uvedené spojení technické prohlídky s kontrolou emisí. Ušetřit můžete ale taky na povinném ručení, které si u nás jednoduše porovnáte a v případě, že najdete výhodnější nabídku, můžete si ji snadno sjednat online.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.