Louny jsou městem ve stejnojmenném okrese, který je součást severozápadních Čech a Ústeckého kraje. Aktuálně zde žije zhruba osmnáct tisíc stálých obyvatel. Bydlíte v Lounech a potřebujete tady nechat prodloužit technickou svému vozu? Víme, kam s ním zajet a jak ušetřit!

Kdo je připraven, není překvapen

Pokud je u vozu během technické prohlídky zjištěná závada, automobil technickou neprojde. Případně získá „dočasnou technickou“ a jeho majitel je nucen v dohodnuté lhůtě závady odstranit. Abyste se téhle situaci vyhnuli, je dobré nechat auto před samotnou technickou zkontrolovat v autoservise nebo u zkušeného mechanika.

Na kolik vás to vyjde + tipy, jak ušetřit

Cena technické prohlídky se liší zpravidla dle města, kde ji necháte provést. Obvykle za ni zaplatíte mezi 900 až 1100 korunami. Ušetřit můžete, pokud spojíte technickou s měřením emisí. A další výdaje související s provozem vozidla vám umožní ušetřit náš online porovnávač povinného ručení. Pokud najdete výhodnější nabídku nebo lepší cenu, jednoduše si ji můžete sjednat online.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Louny

STK - O. K. CAR spol. s r.o., Rybalkova 2765, 440 01 Louny, tel. +420 415 653 467

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.