Hledáte stanici technické kontroly v Děčíně? Městu, které je součástí Ústeckého kraje a najdeme ho na soutoku řek Labe a Ploučnice? Abyste zbytečně neztráceli čas, připravili jsme pro vás přehled STK, kam můžete se svým plechovým miláčkem zajet i praktické tipy, jak na jeho provozu ušetřit.

Na kontrolu se řádně připravte

Aby vůz STK prošel bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré ho před plánovanou návštěvou zavézt ke zkušenému mechanikovi, který auto zkontroluje, případně odstraní závady, které by mohly prodloužení technické ohrozit. Vy si mezitím překontrolujte doklady, které budete během kontroly předkládat k nahlédnutí. Jde zejména o malý i velký technický průkaz, zelenou kartu a protokol měření emisí (pokud jej vozidlo někdy absolvovalo).

Tipy, jak ušetřit

Pokud potřebujete nechat u vozidla změřit emise, domluvte se na měření během samotné STK. Řada servisů vám nabídne výhodnou cenu nebo alespoň menší slevu. Chcete ušetřit na povinném ručení? Pak využijte naší praktické kalkulačky, která vám prozradí, kde za něj budete platit méně.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.