Klášterec nad Ohří je město na Chomutovsku, ležící v nadmořské výšce 320 metrů, v údolí Ohře mezi Krušnými a Doupovskými horami v severozápadních Čechách. V současné době tady žije asi 14 tisíc stálých obyvatel. Jste jedním z nich? A vlastníte plechového miláčka, pak vás bude určitě zajímat, kde mu nechat prodloužit technickou. Máme pro vás adresu a kontakty stanice technické kontroly Klášterec nad Ohří a přidáme i tipy, jak ušetřit.

Za auto s propadlou technickou i zákaz řízení

Automobil bez platné technické nesmí na silnice. V opačném případě vám hrozí až 10 tisícikorunová pokuta a v krajním případě taky zákaz řízení. U nového automobilu je potřeba nechat technickou poprvé udělat po pěti letech. Následně je třeba vůz nechat kontrolovat co dva roky.

Kontrola před technickou se vyplatí

Ještě před tím, než se domluvíte na termínu technické kontroly, je dobré nechat vůz překontrolovat v servise nebo u zkušeného automechanika. Ten odstraní případné závady, které by mohly získání technické ztížit nebo dokonce znemožnit. A vy si mezitím můžete překontrolovat složení a stáří povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické předkládat.

Šetřete chytře


Pokud chcete na technické ušetřit a u vašeho vozu je vyžadováno měření emisí, domluvte si jej na stejné datum jako samotnou prohlídku. Řada stanic technické kontroly vám dokáže nabídnout zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. A šetřit můžete i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba cenu povinného ručení, kterou si můžete porovnat nezávisle prostřednictvím našeho online srovnávače.

Stanice technické kontroly Klášterec nad Ohří

Alfa Technic s.r.o. STK Klášterec nad Ohří, Průmyslová 12, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří, tel. +420 474 331 421