Obec Spořice najdeme v okrese Chomutov, který spadá pod Ústecký kraj. Aktuálně zde žije zhruba 1 500 stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně a vlastníte automobil, dřív nebo později budete přemýšlet, kde mu nechat prodloužit technickou. Abychom vám ušetřili čas s hledáním, máme pro vás aktuální kontakty i adresu stanice technické kontroly Spořice.

Technickou nepodceňujte

Aby vůz kontrolou prošel bez zbytečných komplikací a zádrhelů, je dobré ho před samotnou návštěvou stanice technické kontroly Spořice zavézt ke zkušenému mechanikovi nebo do autoservisu, kde ho podrobí důkladné prohlídce. V případě zjištění závad je na místě odstraní a prodloužení technické tak už nebude nic bránit. Vy si nezapomeňte překontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během kontroly předkládat.

Kdo šetří, má za tři

Chcete na technické ušetřit? Spojte technickou prohlídku s měřením emisí. Získat totiž můžete zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. Ušetřit ale můžete i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí naší online kalkulačky. Pokud najdete výhodnější nabídku, sjednáte ji z pohodlí domova.