Mstišov je část města Dubí v okrese Teplice. Pokud v tomhle místě bydlíte a hledáte stanici technické kontroly, které by prodloužili technickou vašemu plechovému miláčkovi, poradíme, kam vyrazit a jak ušetřit (nejen) na samotné kontrole.

Přípravu na STK se nevyplácí podceňovat

Abys vůz technickou prošel bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré ho před samotnou prohlídkou nechat zkontrolovat zkušeným automechanikem, který se zaměří zejména na stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin a dalších věcí, které během STK kontrolují. Vy si mezitím překontrolujte veškeré potřebné dokumenty, které budete ke kontrole předkládat. Na mysli máme třeba malý i velký technický průkaz, zelenou kartu, případně protokol měření emisí (pokud je u vozidla vyžadováno).

Ušetřete na kontrole i povinném ručení

Jistě nám dáte za pravdu, že provoz vozidla nepatří mezi nejlevnější. Naštěstí existují způsoby, jak na něm ušetřit. Jedním z nich je spojení technické a emisní kontroly během jedné návštěvy. Stanice technické kontroly Dubí – Mstišov vám může nabídnout zajímavou cenu nebo alespoň nějakou slevu. A ušetřit můžete ostatně taky na povinném ručení, jehož cenu si porovnávat skrze náš nezávislý online srovnávač.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.