Obec Krásný Dvůr najdeme v okrese Louny a v Ústeckém kraji. Ačkoli není svou rozlohou ani počtem stálých obyvatel (cca 650 osob) příliš velká, nic jí to neubírá na kráse a množství pamětihodností, které se zde nacházejí. Pokud tady žijete a hledáte, kde nechat vašemu automobilu prodloužit technickou, máme pro vás adresu a kontakty stanice technické kontroly Krásný Dvůr a pár tipů, jak ušetřit tam, kde to má smysl.

Nespoléhejte na štěstěnu

V zásadě existují jen tři možnosti, jak můžete STK absolvovat. Buď vám tady technickou prodlouží ve standardní lhůtě dvou let, nebo kvůli drobné závadě dostanete „dočasnou technickou“ na měsíc, případně jsou závady tak velké, že vozu technická prodloužená nebude.

Abyste se vyvarovali zbytečným komplikacím a průtahům, je dobré zavézt auto ke zkušenému automechanikovi nebo do specializovaného autoservisu. Řada servisů dokonce nabízí speciální službu, která má předcházet samotné technické. Během ní automechanik zkontroluje stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností.

Víte, jak (nejen) na technické ušetřit?

Potřebujete nechat provést taky měření emisí? Domluvte si jejich měření na termín samotné technické. Často totiž můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu.

Chcete na provozu vozidla ještě více ušetřit? Srovnejte si u nás cenu povinného ručení. Bude vás to stát jen pár minut volného času. Odměnou vám bude třeba výhodnější nabídka nebo nižší cena pojistky, kterou si můžete snadno sjednat online.

Stanice technické kontroly Krásný Dvůr

STK Krásný Dvůr S.r.o., Krásný Dvůr 9, 439 72 Krásný Dvůr, tel. +420 415 210 024