Litoměřice najdeme na soutoku Labe a Ohře v severních Čechách na západním okraji Polabské nížiny v Ústeckém kraji. Žije tady zhruba 24 000 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a vlastníte auto? Pak vám poradíme, kam s ním zajet na technickou a připojíme i pár rad a tipů, jak ušetřit.

Podceňovat technickou se nevyplácí

Za provedení technické prohlídky si jednotlivé stanice STK účtují 900 – 1100 korun. Vždy záleží na konkrétní lokalitě. Ve větších městech jsou obecně kontroly dražší, než v menších obcích a naopak. Aby vůz prošel technickou bez zbytečných průtahů, je dobré ho nechat zkontrolovat v autoservisu nebo u zkušeného mechanika.

Ušetřete na technické i dalších výdajích

Potřebujete nechat u auta změřit taky emise? Domluvte se na jejich měření u příležitosti technické. Můžete totiž získat zajímavou slevu. A ušetřit můžete i na povinném ručení. Stačí si ho porovnat prostřednictvím naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější cenu? Sjednejte si novou pojistku online!

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Litoměřice

STK Litoměřice, U Terezínské křižovatky 179, 412 01 Litoměřice, tel. +420 416 739 016

STK a EMISE, Areál pod U Trati 2213, Za nemocnicí, 412 01 Litoměřice, tel. +420 416 535 500

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.