Šetření energie

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Spočítat ceny
Plyn - plynový sporák

Používáte ve vaší domácnosti nebo firmě plyn a elektřinu? Potom myslete na to, že šetření energie je cestou, jak platit co nejméně. Může spočívat jak ve správném používání, kdy neplýtváme. Ušetřit můžeme i díky správným spotřebičům, stejně jako díky tomu, že je zapínáme, jenom když potřebujeme. Výsledkem toho je poměrně zajímavá úspora, která bude logicky spojena s naším ročním vyúčtováním za plyn, tak i za elektřinu.

Nejenom šetření energie vede k úspoře

Nejenom díky šetření energie můžete zaplatit méně. Nezapomínejte také na ceny u jednotlivých dodavatelů. Vyzkoušejte náš porovnávač a zjistěte, jak se aktuálně pohybují a kdo je ve vaší oblasti nejvýhodnější. Kromě ní stačí znát přibližnou spotřebu a to, na co všechno energie využíváte. Během pár vteřin zjistíte, kolik můžete nejenom za jednotku, ale za celý rok s vaší současnou spotřebou platit. Je to cena poměrně nízká.

Změna je snadná

Pomocí šetření lze ušetřit nemalé peníze. Když navíc budete brát energie od nejlevnějšího dodavatele, budou úspory ještě nižší. Vybrat ho není těžké. Náš porovnávač dodavatele nejenom porovná, ale umožní ho v rámci nabídky ihned kontaktovat. Následné vyřízení smluv a dokumentace už je jenom formalitou, ze které plyne, že budete plyn i elektřinu využívat nejlevněji na trhu.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.