Šetření energiemi se vyplatí

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Spočítat ceny
Plyn - plynový sporák

Náklady spojené s provozem domu nebo bytu ovlivňuje i to, kolik platíme za energie. Hlavně tedy za elektřinu a plyn. Proto je dobré vědět, že šetření energiemi se vyplatí. Spotřebiče s nízkou spotřebou, jejich vypínání v době nečinnosti, snaha neplýtvat, ale i další postupy vedou k nemalým úsporám. Ty mohou činit třeba i několik tisíc korun. Zvláště, když k tomu ještě přidáte dodavatele s nejnižšími cenami na trhu.

Šetření energiemi se vyplatí i u těch nejlevnějších

Jak je najít? Naše kalkulačka energií je vám k dispozici. Ať už potřebujete znát ceny plynu nebo elektřiny, můžete ji použít. Stačí několik parametrů a hned víte, kdo je nejlevnější dodavatel v oblasti. Nejenom, že v rámci stejné spotřeby zaplatíte výrazně méně. Pamatujte, že šetření energie se vyplatí i proto, že své náklady ještě o pár desítek procent snížíte. Oslovit toho pravého je hračkou.

Změna dodavatele je formalitou

Našel vám náš porovnávač nejnižší cenu na trhu? Poptejte možnost odebírat energii od tohoto dodavatele. To učiníte jednoduše online. Snadná je také změna, kdy všechny administrativní kroky mohou být vyřízeny za vás. Stačí podepsat novou smlouvu. Co se samozřejmě nemění, to jsou například rozvody ve vašem bytě, stejně jako kvalita dané energie, kterou budete odebírat.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.