Povinné ručení Mercedes GLE

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Kde najít nejlepší povinné ručení pro Mercedes GLE?

Mercedes GLE v roce 2016 navázal na úspěšnou třídu M, která se v rámci značky Mercedes-Benz stala průkopníkem luxusních SUV. Zvýšené vozy si získávají čím dál větší oblibu a skvěle se tak daří i modelu GLE, který patří k tomu nejlepšímu ve své kategorii.

Vychytaný luxus

Nový Mercedes GLE v sobě kombinuje dokonalé pohodlí, perfektní zpracování, prostornost, výkonnost a praktičnost. V interiéru vám je na první pohled jasné, že sedíte v luxusním voze. Všichni cestující mají dostatek prostoru a v kufru můžete mít dokonce i třetí řadu sedaček. Už v základu je model GLE vybaven automatickou převodovkou a pohonem všech kol, takže se mimo zpevněné cesty rozhodně neztratí, ačkoliv nejde o plnokrevný offroad. Motorizací je na výběr několik a nechybí ani extrémně výkonný motor z dílny AMG s výkonem 603 koní.

Milovníky inovací nenadchne jen špičkové zpracování interiéru, ale také moderní technologie, kterých je Mercedes GLE plný. Přístrojové desce vévodí skleněný panel, ve kterém se skrývají dva velké displeje. Na jednom se zobrazují budíky a druhý slouží pro ovládání infotainmentu či zobrazení navigace. Infotainment v Mercedesu GLE je jeden z nejlepších, s jakým se aktuálně můžete setkat. Je rychlý a každý ho může ovládat po svém. Máte nejradši tlačítka? Jsou vám k dispozici přímo na volantu. Nebo snad upřednostňujete dotykovou plochu? Najdete ji hned u loketní opěrky. Preferujete dotykové displeje? Displej můžete ovládat i prstem. A aby možností nebylo málo, nechybí ani ovládání hlasem. Každý si tak přijde na své a Mercedes v tomto směru válcuje konkurenci, která uživatele zpravidla nutí k jedné z variant.

Ve výbavě Mercedesu GLE nechybí ani nejnovější asistenční systémy zvyšující bezpečnost a usnadňující řízení. Asistenti dokáží automaticky zaparkovat, udržovat rychlost, v případě potřeby nouzově zabrzdit a potěší také dynamické LED světlomety, které přesně osvětlí zatáčku, neoslňují protijedoucí řidiče a při nastartování vám navíc předvedou menší světelnou show.

Povinné ručení pro Mercedes GLE hledejte online

Sháníte povinné ručení pro Mercedes GLE, ale nevíte si rady s výběrem? Využijte online kalkulačku, díky které najdete ideální povinné ručení během několika minut.

Do kalkulačky stačí zadat základní informace o vás a vašem vozu a hned po jejich odeslání se vám zobrazí kompletní dostupná nabídka. U všech produktů najdete detailní informace, takže povinné ručení můžete vybírat podle specifických parametrů, ceny či pojistných podmínek. A jakmile si některé povinné ručení vyberete, přes web si ho během pár kliků můžete rovnou i sjednat.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).