Povinné ručení Mercedes GLE

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde najít nejlepší povinné ručení pro Mercedes GLE?

Mercedes GLE v roce 2016 navázal na úspěšnou třídu M, která se v rámci značky Mercedes-Benz stala průkopníkem luxusních SUV. Zvýšené vozy si získávají čím dál větší oblibu a skvěle se tak daří i modelu GLE, který patří k tomu nejlepšímu ve své kategorii.

Vychytaný luxus

Nový Mercedes GLE v sobě kombinuje dokonalé pohodlí, perfektní zpracování, prostornost, výkonnost a praktičnost. V interiéru vám je na první pohled jasné, že sedíte v luxusním voze. Všichni cestující mají dostatek prostoru a v kufru můžete mít dokonce i třetí řadu sedaček. Už v základu je model GLE vybaven automatickou převodovkou a pohonem všech kol, takže se mimo zpevněné cesty rozhodně neztratí, ačkoliv nejde o plnokrevný offroad. Motorizací je na výběr několik a nechybí ani extrémně výkonný motor z dílny AMG s výkonem 603 koní.

Milovníky inovací nenadchne jen špičkové zpracování interiéru, ale také moderní technologie, kterých je Mercedes GLE plný. Přístrojové desce vévodí skleněný panel, ve kterém se skrývají dva velké displeje. Na jednom se zobrazují budíky a druhý slouží pro ovládání infotainmentu či zobrazení navigace. Infotainment v Mercedesu GLE je jeden z nejlepších, s jakým se aktuálně můžete setkat. Je rychlý a každý ho může ovládat po svém. Máte nejradši tlačítka? Jsou vám k dispozici přímo na volantu. Nebo snad upřednostňujete dotykovou plochu? Najdete ji hned u loketní opěrky. Preferujete dotykové displeje? Displej můžete ovládat i prstem. A aby možností nebylo málo, nechybí ani ovládání hlasem. Každý si tak přijde na své a Mercedes v tomto směru válcuje konkurenci, která uživatele zpravidla nutí k jedné z variant.

Ve výbavě Mercedesu GLE nechybí ani nejnovější asistenční systémy zvyšující bezpečnost a usnadňující řízení. Asistenti dokáží automaticky zaparkovat, udržovat rychlost, v případě potřeby nouzově zabrzdit a potěší také dynamické LED světlomety, které přesně osvětlí zatáčku, neoslňují protijedoucí řidiče a při nastartování vám navíc předvedou menší světelnou show.

Povinné ručení pro Mercedes GLE hledejte online

Sháníte povinné ručení pro Mercedes GLE, ale nevíte si rady s výběrem? Využijte online kalkulačku, díky které najdete ideální povinné ručení během několika minut.

Do kalkulačky stačí zadat základní informace o vás a vašem vozu a hned po jejich odeslání se vám zobrazí kompletní dostupná nabídka. U všech produktů najdete detailní informace, takže povinné ručení můžete vybírat podle specifických parametrů, ceny či pojistných podmínek. A jakmile si některé povinné ručení vyberete, přes web si ho během pár kliků můžete rovnou i sjednat.

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.