Havarijní pojištění Mercedes C

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Kde hledat nejlepší havarijní pojištění pro Mercedes C?

Mercedes-Benz třídy C patří mezi menší a levnější modely německé automobilky. Nijak mu to ale neubírá na kvalitě zpracování, komfortu a možné výbavě. Vyrábí se už od roku 1993 a na trhu je aktuálně jeho čtvrtá generace.

Jedna třída, mnoho podob

Mercedes C vám při nákupu může docela slušně zamotat hlavu. Nabízí se totiž ve čtyřech různých verzích. Základem je sedan, který doplňuje praktické kombi, sportovní kupé a kabriolet.

Bohatá je také nabídka motorů, ve které najdete několik benzinových i naftových variant. Dostupným motorizacím suverénně vévodí tři benzinové jednotky nesoucí název AMG. Nejvýkonnější z nich vozu poskytuje 510 koní a stovku zdolá za méně než 4 sekundy. Mercedes postupně ustupuje od používání manuálních převodovek, o které je dlouhodobě malý zájem a Mercedes C není výjimkou. Drtivá většina motorů se proto pojí s automatickou devítistupňovou převodovkou.

V interiéru očekávejte maximální komfort a pořádnou dávku nových technologií. Rozmazlovat vás mohou masážní sedadla, ambientní osvětlení a třízónová automatická klimatizace, která umí vypouštět i některou ze zvolených vůní. Mobilní telefon si s autem můžete propojit přes Apple CarPlay nebo Android Auto a nabít si ho můžete i bez kabelu. V interiéru totiž nechybí ani bezdrátová nabíječka. Vše pak podtrhuje podvozek, který dokáže regulovat tlumení pro každé kolo zvlášť, díky čemuž Mercedes C dokonale tlumí nerovnosti a postará se o pohodlí za všech okolností.

Jak najít optimální havarijní pojištění pro Mercedes C?

Havarijní pojištění sice není povinné, ale pro maximální ochranu vozu je nutností. Poskytuje krytí i pro případ zaviněného karambolu a může pokrýt i případný vandalismus nebo krádež. Na trhu je ale nespočet produktů a vybrat správné havarijní pojištění nemusí být snadné. Některé pojišťovny dokonce nabízí více variant a u různých společností se můžete setkat se značnými rozdíly v cenách.

Na hledání ale naštěstí nejste sami. S porovnáním kompletní nabídky vám pomůže online kalkulačka, ve které stačí vyplnit několik informací o vás a automobilu. Havarijní pojištění poté můžete vybírat podle ceny a dalších důležitých vlastností. Nechybí výše spoluúčasti, seznam služeb v ceně, kompletní pojistné podmínky nebo dostupná připojištění.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.