Povinné ručení Mercedes GL

  • rovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Kde sjednat nejvýhodnější povinné ručení pro Mercedes GL?

Mercedes GL je luxusní velké SUV, které si svým zpracováním nezadá ani s nejluxusnější limuzínou od Mercedesu. I proto ostatně nese svůj název. GL je zkratka pro kouzelné německé slovíčko Geländelimousine, což znamená “terénní limuzína”.

Jen tak ho nepřehlédnete

Mercedes třídy GL se překvapivě nevyráběl v Německu, jako například třída S, ale v USA. Model je totiž cílený právě na americký trh, kde jsou zákazníci na velká SUV zvyklí a jsou pro ně symbolem luxusu. Zajímavostí však je, že Mercedes GL milují také Češi a tuzemský trh dlouhé roky patří mezi největší odbytiště tohoto modelu.

Mercedesu GL si na silnici nemůžete nevšimnout. Na délku měří přes pět metrů, do výšky narostl k téměř dvěma metrům, na užší okresce se sotva vyhne protijedoucímu vozidlu a jeho hmotnost přesahuje 2,4 tuny. Z obřích rozměrů ale těží cestující. I když se do auta naskládá sedm dospělých, budou mít dostatek prostoru kolem sebe, nad hlavou i pro nohy. V interiéru plném luxusního koženého čalounění je pak bude rozmazlovat třízónová klimatizace, pohodlná sedadla, která vpředu sedící dovedou i namasírovat a vychytaný audiosystém.

Spočítat povinné ručení

Povinné ručení pro Mercedes GL hledejte přes internet

Pokud hledáte povinné ručení pro Mercedes GL, určitě se vám vyplatí porovnat více nabídek. Využijte online kalkulačku, díky které si uděláte obrázek o aktuální nabídce během několika minut.

Online srovnání vám ušetří spoustu času. Povinné ručení dnes totiž nabízí většina českých pojišťoven, takže by vám široká nabídka mohla zamotat hlavu. U všech kalkulací, které vám online kalkulačka zobrazí, najdete výši pojistného plnění, služby v ceně, možná připojištění i kompletní pojistné podmínky. V klidu si tak můžete vybrat to nejlepší povinné ručení přesně pro vás. A pokud byste si s výběrem nevěděli rady, můžete dát na doporučení pojišťovacího experta nebo využít profesionální zákaznickou podporu.

Kalkulace povinného ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).