Cestovní pojištění – srovnání cen

Auta spjatá s kvalitou, výkonem, spolehlivostí, ale i německou precizností. A chcete-li být také precizní, kvalitní povinné ručení Mercedes-Benz by mělo být prvním krokem před tím, než s vozem kamkoliv pojedete. A proč je nutné? Jelikož ho stanovuje zákon, ale zároveň vám může ušetřit i desítky milionů korun. Pokud nabouráte, tak jakoukoliv způsobenou škodu zaplatí ostatním účastníkům nehody právě pojišťovna, a nikoliv vy sami.

Pojistěte i další možná rizika

V čem ale je povinné ručení Mercedes-Benz, ale i povinné ručení obecně unikátní, to je fakt, že existují i různá připojištění. Lze si tak pojistit třeba čelní sklo, riziko srážky zvěře, nebo živelnou katastrofu, vlivem které je váš vůz poškozený. K tomu přidejte třeba asistenční služby a vyjde vám, že povinné ručení Mercedes-Benz může být komplexním pojistným balíčkem.

Vše zvládnete online

Nejenom vybrat tu správnou pojišťovnu, ale také pojistku uzavřít lze dnes online. Prvním krokem je porovnání jednotlivých pojišťoven a jejich cen. Následně už stačí vybrat tu správnou, zvolit její produkt, vyplnit požadované údaje, a vše odsouhlasit. A po provedení platby je zákonem stanovené povinné ručení Mercedes-Benz platně uzavřeno, a vy můžete vyrazit na svou první jízdu, a to kamkoliv.


 

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 95