Povinné ručení Mercedes C

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak najít výhodné povinné ručení pro Mercedes C?

Mercedes C je spolu se svým větším sourozencem, Mercedesem třídy E, jedním z nejvariabilnějších modelů německé automobilky. Pořídit si ho můžete jako sedan, prostorné kombi, sportovnější kupé a dokonce i jako kabriolet. A podobně široká je i nabídka motorizací.

Vybere si skoro každý

Mercedes C má co nabídnout opravdu skoro každému. Co se karoserií týče, sedan je univerzálním základem, velké kombi je praktické a na požitkáře čeká kupé či kabriolet. Stejně rozmanitý je i výběr motorů. V nabídce najdete úsporné, dobře vybalancované i brutálně výkonné pohonné jednotky, kterým kraluje několik motorů AMG. Nejsilnější z nich nabídne brutální výkon 510 koňských sil. A ačkoliv Mercedes pomalu opouští manuální převodovky, v Mercedesu C ji stále můžete mít.

Zpracování a dostupná výbava plně odpovídá značce Mercedes-Benz, která proslula výrobou kvalitních a luxusních vozů. Cesty vám zpříjemní masážní sedačky, ambientní osvětlení interiéru, třízónová klimatizace nebo vzduchové odpružení, které perfektně tlumí nerovnosti na silnici. Samozřejmostí jsou také nejnovější bezpečností technologie a konektivita. Auto můžete spárovat s mobilním telefonem a přes aplikaci Mercedes me connect svůj vůz vzdáleně ovládat či nastavovat.

Nejvýhodnější povinné ručení pro Mercedes C hledejte online

Pokud chcete najít optimální povinné ručení, bude třeba porovnat více nabídek. S tím vám pomůže online kalkulačka, díky které si během několika minut uděláte obrázek o všech dostupných produktech. A nezáleží na tom, jestli hledáte co nejlevnější povinné ručení, nebo od něj očekáváte určité parametry. U všech kalkulací najdete všechny potřebné informace - cenu, výši pojistného plnění, dostupná připojištění či pojistné podmínky.

Pokud byste jednotlivé nabídky získávali sami, zabralo by vám to zbytečně moc času. Povinné ručení totiž najdete v nabídce velké spousty tuzemských pojišťoven a často i v několika variantách. Každá pojišťovna navíc používá jiný způsob výpočtu cen. Přestože je ovlivňuje především historie řidiče a motorizace, hmotnost, značka a model vozu, mohou se ceny napříč trhem značně lišit.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.