Havarijní pojištění Mercedes CLS

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak najít nejlepší havarijní pojištění pro Mercedes CLS?

V nabídce automobilky Mercedes aktuálně najdete již třetí generaci luxusního čtyřdveřového kupé CLS. Prodává se už od roku 2004, stojí na základech Mercedesu třídy E a svým zpracováním se blíží tomu nejlepšímu, co německý výrobce dokáže nabídnout.

Štíhlý obr

Ačkoliv se Mercedes CLS řadí mezi kupé, jde o poměrně velký koráb, který na délku měří skoro pět metrů. Své rozměry ale perfektně využívá a interiér poskytuje dostatek prostoru pro všechny čtyři cestující. Ti si během jízdy mohou užívat kombinaci pohodlných sedaček, optimální teploty, ambientního osvětlení, a dokonce i nastavitelné vůně. Ke komfortu velkou měrou přispívá i vzduchový podvozek, který spolehlivě utlumí všechny nerovnosti. Milovníkům kvalitního poslechu hudby udělají radost také reproduktory, které se nachází i ve stropu a vytváří dokonalý prostorový zvuk.

Mercedes CLS může mít pod kapotou úsporný dieselový motor, ale také extrémně výkonnou jednotku AMG s výkonem 435 koňských sil, se kterou se na stokilometrovou rychlost rozjedete za pouhé 4,5 sekundy. Každý si tak může zvolit podle vlastní preference. Vůz se díky dobře naladěnému podvozku chová ukázkově i při dynamické jízdě, takže k němu silnější motorizace sedí. O řazení se vždy stará devítistupňová automatická převodovka, nehledě na výběr motoru.

Sjednat havarijní pojištění

Havarijní pojištění pro Mercedes CLS hledejte na webu

Při hledání optimálního havarijního pojištění se vám vždy vyplatí porovnání více nabídek. A nezáleží na tom, jestli vám jde o co nejlepší cenu, nebo máte na havarijní pojištění konkrétní nároky. I podobné produkty se totiž u různých pojišťoven mohou lišit svou cenou a nikdo určitě nechce platit zbytečně moc peněz za stejné množství muziky.

Nejrychlejší cestou, jak různá havarijní pojištění porovnat, je využití online kalkulačky. Po vyplnění několika informací o vás a vašem Mercedesu CLS se vám zobrazí kompletní dostupná nabídka. U jednotlivých kalkulací najdete výši spoluúčasti, služby zahrnuté v ceně, dostupná připojištění i kompletní pojistné podmínky. V klidu si tak můžete vybrat to nejlepší havarijní pojištění a poté si ho přes web rovnou i sjednat.

Sjednat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).