Havarijní pojištění Mercedes CLA

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Kde sjednat nejlepší havarijní pojištění pro Mercedes CLA?

Mercedes CLA je jedním z novějších modelů slavné německé automobilky. Na trh dorazil v roce 2013 jako čtyřdveřové kupé, které později doplnila také druhá karosářská varianta shooting-brake. Od roku 2019 je v nabídce druhá generace vozu.

Přizpůsobí se vám

Mercedes CLA se svými rozměry řadí k menším vozům německého výrobce. I tak ale nabízí dostatek prostoru. Pohodlně v něm mohou cestovat čtyři dospělí a ve verzi shooting-brake naložíte do kufru solidních 505 litrů.

Nabídka motorizací je u modelu CLA velmi bohatá. Začíná úspornými jednotkami a končí brutálně výkonnými motory AMG. Nejvýkonnější z dostupných motorizací nabízí 421 koní a nechybí ani extrémně úsporný hybrid. Základní motorizace se mohou pojit s manuální šestistupňovou převodovkou, většina pohonných jednotek je ale kombinována s dvouspojkovým osmistupňovým automatem. Poháněna mohou být pouze přední, nebo všechna kola.

Vozu nechybí ani žádná z aktuálních technologií pro maximální komfort a bezpečí. Vyhřívaná sedadla vás dokážou namasírovat, třízónová klimatizace vždy udrží optimální teplotu a atmosféru zpříjemní ambientní osvětlení. O bezpečí a snazší řízení se postarají asistenti na udržování odstupu, sledování dopravního značení či hlídání mrtvého úhlu.

Sjednat havarijní pojištění

Jak najít havarijní pojištění pro Mercedes CLA?

Havarijní pojištění v dnešní době nabízí většina českých pojišťoven. Vyznat se v dostupné nabídce tak nemusí být vůbec snadné. Jednotlivé pojišťovny navíc využívají jiné metody výpočtu ceny, kterou za havarijní pojištění zaplatíte. Ceny se kvůli tomu liší i u velmi podobných produktů a vždy se tak vyplatí srovnat si před sjednáním více produktů.

S porovnáním vám pomůže online kalkulačka. V té stačí vyplnit několik údajů o vás a vašem automobilu a během chvilky budete moci brouzdat kompletní dostupnou nabídkou. U všech kalkulací najdete kromě ceny také seznam služeb zahrnutých v ceně, výši spoluúčasti a dostupná připojištění. Připojistit si můžete například převážená zavazadla nebo vlastní zdraví.

Při výběru se můžete inspirovat doporučením pojišťovacího experta, který vám doporučí havarijní pojištění podle vámi vyplněných údajů. Jakmile si některé pojištění vyberete, přes web si jej můžete rovnou i sjednat.

Sjednat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).