Havarijní pojištění Mercedes GLE

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak vybrat havarijní pojištění pro Mercedes GLE?

Nejnovější řada SUV od Mercedesu nese názvy GLA, GLB, GLC, GLE a GLS. Pokud tak nabídku německé automobilky alespoň trochu znáte, hned víte, s jakou třídou máte tu čest. Mercedes GLE stojí téměř na vrcholu nabídky a tomu odpovídá i jeho zpracování a výbava.

Vylepšená luxusní klasika

Středně velká SUV od Mercedesu jsou velmi oblíbená v Evropě, severní Americe i Asii. Mercedes GLE se tak nepouští do experimentování a udržuje si střídmý, ale líbivý exteriér. Vedle standardní SUV karoserie si ale model GLE nově můžete pořídit také jako kupé, které se, kromě kapacity kufru, parametrově nijak neliší. Má pouze zkosenou záď po vzoru BMW X6. Mercedes tak následuje úspěšnou konkurenci a podle dosavadních prodejů šlo o správný krok.

V perfektně zpracovaném interiéru vám nebude nic chybět. Poctivé materiály a precizní čalounění vás nenechají na pochybách, že sedíte v luxusním voze. Na cestách jistě oceníte vyhřívaná masážní sedadla, ambientní osvětlení nebo čtyřzónovou klimatizaci, díky které si každý z cestujících může nastavit vlastní teplotu.

Mercedes GLE zajišťuje také maximální možné bezpečí. Mezi asistenčními systémy nechybí adaptivní tempomat, sledování mrtvého úhlu nebo aktivní brzdový asistent zabraňující možné kolizi. Senzory umí vůz využít také pro usnadnění řízení a dokáže tak sám hledat parkovací místa, do kterých poté automaticky zaparkuje. Příčně i podélně.

Kde hledat havarijní pojištění pro Mercedes GLE?

Nový Mercedes GLE stojí několik milionů korun. Vzhledem k tomu, že cenu havarijního pojištění ovlivňuje z velké části právě hodnota vozu, může se konečná cena havarijního pojištění vyšplhat na poměrně vysokou částku. Vždy se tak vyplatí porovnat více nabídek, abyste měli jistotu, že za havarijní pojištění neplatíte zbytečně moc peněz.

Dostupné nabídky můžete snadno porovnat pomocí online kalkulačky. Stačí vyplnit několik údajů o vás a vašem vozu.

U všech kalkulací najdete cenu, výši spoluúčasti, dostupná připojištění a služby zahrnuté v ceně. Snadno tak najdete to nejlepší havarijní pojištění přesně pro vás a kvůli jeho sjednání nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte online.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.