Havarijní pojištění Mercedes GL

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak vybrat havarijní pojištění pro Mercedes GL?

Mercedes GL patří mezi největší a nejluxusnější vozy, které kdy automobilka Mercedes-Benz vyráběla, čemuž odpovídala jeho základní cena atakující 2 miliony korun. V nabídce jste model GL mohli najít v letech 2006 až 2015.

Obří koráb silnic

Na cestách nepotkáte příliš automobilů, které by se svou majestátností vyrovnaly Mercedesu GL. Moc SUV s délkou přes 5 metrů a výškou blížící se dvěma metrům u nás zkrátka nejezdí. A jakmile usednete do prostorného interiéru, Mercedes GL svou výjimečnost potvrdí. Výbava je srovnatelná s nejluxusnějším sedanem třídy S a zahrnuje tak to nejlepší pro maximální pohodlí i bezpečí na cestách.

Ačkoliv byl vůz zacílen především na Američany, kteří velká SUV zbožňují a mají na ně přizpůsobené silnice, překvapivě velký úspěch má Mercedes GL také v našich končinách. Byly roky, kdy bylo Česko dokonce šestým největším odběratelem modelu GL na světě.

Aktuální model GLS, který Mercedes GL nahradil, se nese v úplně stejném duchu. Zachovány byly rozměry, jízdní vlastnosti i míra luxusu. A navíc získal do vínku nejnovější možné technologie pro ještě větší bezpečí a komfort všech cestujících.

Havarijní pojištění pro Mercedes GL nemusí stát majlant

Mercedes GL je velký a luxusní vůz, který jako nový stál řádově miliony korun. I nyní se jeho cena drží na vyšších hodnotách a havarijní pojištění by vás tak u některých pojišťoven mohlo stát malé jmění. Cenu havarijního pojištění totiž do velké míry ovlivňuje právě hodnota vozu.

Pokud chcete najít co nejlepší havarijní pojištění za slušnou cenu, porovnejte více nabídek pomocí online kalkulačky. Jakmile v ní vyplníte údaje o vás a vašem automobilu, zobrazí se vám kompletní dostupná nabídka.

U jednotlivých kalkulací najdete vedle ceny také všechny důležité parametry. Nechybí výše spoluúčasti, přehled služeb zahrnutých v ceně, dostupná připojištění ani kompletní pojistné podmínky.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.