Povinné ručení Mercedes CLA

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak vybrat povinné ručení pro Mercedes CLA?

V roce 2013 se nabídka německé automobilky Mercedes rozrostla o model CLA. Označení původně neslo pouze malé čtyřdveřové kupé a později se k němu přidala také varianta shooting-brake. Ta se liší větším zavazadelníkem a svým vzhledem může připomínat kombi. Mercedes CLA se v roce 2019 dočkal modernizace, v rámci které byl přepracován exteriér i interiér a do výbavy přibyly nejnovější dostupné technologie.

Menší rozměry, maximum technologií

Osobní automobily s třícípou hvězdou na kapotě jsou proslulé perfektním zpracováním, spolehlivostí, pohodlím a luxusem. A ani nejmenší modely, mezi které se CLA řadí, z těchto standardů neslevují. Karoserie, interiér, motorizace i použité technologie jsou v rámci kategorie vozu na nejvyšší možné úrovni.

Čas strávený na cestách vám mohou zpříjemnit masážní sedadla, třízónová klimatizace nebo ambientní osvětlení. Infotainment, navigace a budíky se zobrazují na velkých digitálních displejích. Pokud rádi používáte aplikaci Apple CarPlay nebo Android Auto, Mercedes CLA vás potěší jejich plnou podporou.

Mezi bezpečnostními technologiemi nechybí adaptivní tempomat, systém pro sledování dopravního značení či asistent hlídající mrtvý úhel. O pasivní bezpečnost se kromě poctivé konstrukce starají čelní, kolenní, boční a hlavové airbagy.

Nabídka motorů je obrovská a každý si v ní najde to svoje. Mercedes CLA může mít pod kapotou benzinový, naftový i hybridní pohon. Nejpříjemnější spotřebu zajistí hybridní motorizace, která díky výkonnému elektromotoru dokáže jezdit za méně než 1,5 litru paliva na sto kilometrů. Katalogu motorů pak kraluje jednotka z dílny AMG, která je naladěná na 421 koní a vůz dostane na stokilometrovou rychlost za rovné čtyři sekundy.

Spočítat povinné ručení

Najděte nejlepší povinné ručení pro Mercedes CLA za pár minut

Pokud chcete najít nejvýhodnější možné povinné ručení, bude třeba porovnat více produktů. Jestliže byste ale nabídky od jednotlivých pojišťoven získávali na vlastní pěst, zabralo by vám to spoustu času.

Přehled o kompletní nabídce naštěstí můžete získat během několika minut. Stačí v online kalkulačce vyplnit pár informací o vás a vašem Mercedesu CLA. Hned po odeslání údajů se vám zobrazí přehledný seznam všech dostupných produktů. Pokud hledáte co nejlevnější povinné ručení, můžete si nabídku seřadit podle ceny. U všech kalkulací však najdete také další parametry jako je výše pojistného plnění nebo rozsah služeb zahrnutých v ceně.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.