Povinné ručení Mercedes CLA

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak vybrat povinné ručení pro Mercedes CLA?

V roce 2013 se nabídka německé automobilky Mercedes rozrostla o model CLA. Označení původně neslo pouze malé čtyřdveřové kupé a později se k němu přidala také varianta shooting-brake. Ta se liší větším zavazadelníkem a svým vzhledem může připomínat kombi. Mercedes CLA se v roce 2019 dočkal modernizace, v rámci které byl přepracován exteriér i interiér a do výbavy přibyly nejnovější dostupné technologie.

Menší rozměry, maximum technologií

Osobní automobily s třícípou hvězdou na kapotě jsou proslulé perfektním zpracováním, spolehlivostí, pohodlím a luxusem. A ani nejmenší modely, mezi které se CLA řadí, z těchto standardů neslevují. Karoserie, interiér, motorizace i použité technologie jsou v rámci kategorie vozu na nejvyšší možné úrovni.

Čas strávený na cestách vám mohou zpříjemnit masážní sedadla, třízónová klimatizace nebo ambientní osvětlení. Infotainment, navigace a budíky se zobrazují na velkých digitálních displejích. Pokud rádi používáte aplikaci Apple CarPlay nebo Android Auto, Mercedes CLA vás potěší jejich plnou podporou.

Mezi bezpečnostními technologiemi nechybí adaptivní tempomat, systém pro sledování dopravního značení či asistent hlídající mrtvý úhel. O pasivní bezpečnost se kromě poctivé konstrukce starají čelní, kolenní, boční a hlavové airbagy.

Nabídka motorů je obrovská a každý si v ní najde to svoje. Mercedes CLA může mít pod kapotou benzinový, naftový i hybridní pohon. Nejpříjemnější spotřebu zajistí hybridní motorizace, která díky výkonnému elektromotoru dokáže jezdit za méně než 1,5 litru paliva na sto kilometrů. Katalogu motorů pak kraluje jednotka z dílny AMG, která je naladěná na 421 koní a vůz dostane na stokilometrovou rychlost za rovné čtyři sekundy.

Najděte nejlepší povinné ručení pro Mercedes CLA za pár minut

Pokud chcete najít nejvýhodnější možné povinné ručení, bude třeba porovnat více produktů. Jestliže byste ale nabídky od jednotlivých pojišťoven získávali na vlastní pěst, zabralo by vám to spoustu času.

Přehled o kompletní nabídce naštěstí můžete získat během několika minut. Stačí v online kalkulačce vyplnit pár informací o vás a vašem Mercedesu CLA. Hned po odeslání údajů se vám zobrazí přehledný seznam všech dostupných produktů. Pokud hledáte co nejlevnější povinné ručení, můžete si nabídku seřadit podle ceny. U všech kalkulací však najdete také další parametry jako je výše pojistného plnění nebo rozsah služeb zahrnutých v ceně.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.