Povinné ručení Mercedes CLA

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak vybrat povinné ručení pro Mercedes CLA?

V roce 2013 se nabídka německé automobilky Mercedes rozrostla o model CLA. Označení původně neslo pouze malé čtyřdveřové kupé a později se k němu přidala také varianta shooting-brake. Ta se liší větším zavazadelníkem a svým vzhledem může připomínat kombi. Mercedes CLA se v roce 2019 dočkal modernizace, v rámci které byl přepracován exteriér i interiér a do výbavy přibyly nejnovější dostupné technologie.

Menší rozměry, maximum technologií

Osobní automobily s třícípou hvězdou na kapotě jsou proslulé perfektním zpracováním, spolehlivostí, pohodlím a luxusem. A ani nejmenší modely, mezi které se CLA řadí, z těchto standardů neslevují. Karoserie, interiér, motorizace i použité technologie jsou v rámci kategorie vozu na nejvyšší možné úrovni.

Čas strávený na cestách vám mohou zpříjemnit masážní sedadla, třízónová klimatizace nebo ambientní osvětlení. Infotainment, navigace a budíky se zobrazují na velkých digitálních displejích. Pokud rádi používáte aplikaci Apple CarPlay nebo Android Auto, Mercedes CLA vás potěší jejich plnou podporou.

Mezi bezpečnostními technologiemi nechybí adaptivní tempomat, systém pro sledování dopravního značení či asistent hlídající mrtvý úhel. O pasivní bezpečnost se kromě poctivé konstrukce starají čelní, kolenní, boční a hlavové airbagy.

Nabídka motorů je obrovská a každý si v ní najde to svoje. Mercedes CLA může mít pod kapotou benzinový, naftový i hybridní pohon. Nejpříjemnější spotřebu zajistí hybridní motorizace, která díky výkonnému elektromotoru dokáže jezdit za méně než 1,5 litru paliva na sto kilometrů. Katalogu motorů pak kraluje jednotka z dílny AMG, která je naladěná na 421 koní a vůz dostane na stokilometrovou rychlost za rovné čtyři sekundy.

Najděte nejlepší povinné ručení pro Mercedes CLA za pár minut

Pokud chcete najít nejvýhodnější možné povinné ručení, bude třeba porovnat více produktů. Jestliže byste ale nabídky od jednotlivých pojišťoven získávali na vlastní pěst, zabralo by vám to spoustu času.

Přehled o kompletní nabídce naštěstí můžete získat během několika minut. Stačí v online kalkulačce vyplnit pár informací o vás a vašem Mercedesu CLA. Hned po odeslání údajů se vám zobrazí přehledný seznam všech dostupných produktů. Pokud hledáte co nejlevnější povinné ručení, můžete si nabídku seřadit podle ceny. U všech kalkulací však najdete také další parametry jako je výše pojistného plnění nebo rozsah služeb zahrnutých v ceně.

Blog

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

 • Žena s účty počítá na kalkulačce
  08. září 2023|Jana Březinová
  Víte, co je kontokorent a kdy se vyplatí?

  Kontokorentní úvěr – zkráceně „kontokorent“ vám dovolí jít do minusu na vašem běžném účtu. Poskytne vám finanční rezervu a umožní zaplacení nečekaného výdaje, když si nechcete brát klasickou půjčku. Komu se kontokorent vyplatí a kdo by se mu měl raději vyhnout?

 • struktura-vydaju
  07. září 2023|Petr Woff
  Struktura výdajů domácnosti: Kolik a za co utrácejí chudí, průměrní a bohatí Češi?

  Tuzemské domácnosti platí především za bydlení a potraviny, následuje doprava a rekreace. Česká společnost je poměrně rovnostářská, ale přesto najdeme významné rozdíly mezi chudšími a bohatšími občany. Například nedávné zdražení elektrické a tepelné energie pociťují silněji senioři než průměrní a vysokopříjmoví zaměstnanci. Porovnejme, jakou strukturu mají výdaje našich domácností.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.